Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Ocak 2021

Sevgililer Gününde Alınacak Hediyeler

14 Şubat Sevgililer Gününde Alınacak Hediyeler

14 Şubat 2014 tarihine, yani Sevgililer Günü’ne yaklaşık üç ay kaldı. Daha çok var nasılsa diye düşünmeyin. Zaman o kadar hızlı geçiyor ki bir bakmışsınız Sevgililer Günü gelip çatmış. Siz de sevgilinizi bu günde daha da mutlu etmek istiyorsanız güzel hediye önerilerimizi okumaya başlayın.

Sevgilinizin tütün tiryakiliği varsa St. Dupont marka puroların Liberte koleksiyonundan müthiş bir puro seti almanızı tavsiye ediyoruz. Harika bir içim keyfi ve kaliteli tütünden yapılan bu puroların değeri 380 Euro.

Sevgililer Günü HediyesiEğer sevgiliniz saatlere karşı ilgiliyse otomatik kurma mekanizmasıyla 46 saat boyunca çalışma özelliğine sahip Longines Weems saatleri bu özelliklerinin yanında opak gümüş kadranı ve timsah derisinden yapılan kayışıyla tasarım açısından da göz dolduruyor. 8000 TL değerindeki saat sevgilisini bu özel günde pahalı ama kaliteli bir hediyeyle şımartmak isteyenler için harika bir seçim olacaktır.

Onunla geçen en güzel zamanlarınızı ölümsüzleştirmek ve bunları ilerisi için güzel bir hatıra olarak saklamak isteyenler için Sony SLR profesyonel fotoğraf makinelerini almasını tavsiye ediyoruz. Değişik modelleri ve özellikleri olan bu marka makinelerin fiyatı yaklaşık 2500 TL değerinde.

Sevgiliye Alınacak Hediyeler Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz