Web sitemize hoşgeldiniz, 26 Kasım 2020

NBA TV Frekans

NBA TV Uydu Frekansı Türksat, NBA TV Frekans Güncel 2018 Türksat 4A uydusu

ABD’li Time Warner şirketi tarafından kurulan  NBA TV, NBA liginde oynanan basketbol maçlarını yayınlayan televizyon kanalıdır. Kanal, basketbol maçları le birlikte NBA basketbolu ile ilgili haberler ve özel programlara da er vermektedir.

Kanal Türkiye’de, Doğuş Yayın Grubu bünyesinde 17 Mart 2004 tarihinde yayın hayatına merhaba demiştir. NBA TV; TÜRKSAT kablolu TV, Digitürk ve zaman zaman da Teledünya’dan basketbol severlerle buluştu. NBA TV bir süre sonra birtakım anlaşmazlıklar ve NBA’de uygulanan lokavt sebebiyle yayınına ara verdi.

Lokavtın sona ermesinin ardından kanalın Türkiye’deki yayın hakları Doğan Medya Grubu’na verildi. Bundan böyle NBA maçları sadece D-Smart’tan yapılacakken şifresiz yayınlardan bazıları ise CNN Türk kanalından ekranlara gelecek. Bu maçların yorumculuğunu usta yorumcu ile Kaan Kural yapacak. Orkun Çolakoğlu ise bu maçlarda spiker olarak görev yapacak.

NBA TV

NBA TV Türksat 4A Yeni Frekans Ayarları

Dikkat !: Hemen Alttaki Linke Tıklayarak yeni frekansları görebilirsiniz. Bu Kanal Türksat 4A Uydusunda Yeni Frekansına Geçmiştir.

Türksat 4A Yeni Frekans Bilgileri Kanal Listesi İçin Tıklayınız

NBA TV Frekansı İle İlgili Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. orkun dedi ki:

    nba tv frekans ayarları çok anlaşılır ve doğru. Sizin sayenizde uyduyu ayara götürmeden evde kendimiz ayar yaptık.

Yorum Yaz