Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Şubat 2021

Bursaspor TV Frekans

Bursaspor TV Frekansı Türksat, Bursaspor TV Frekans Güncel 2018 Türksat 4A uydusu

16 Haziran 2009’da Murat Yanıklar tarafından kurulan Bursa Spor TV, Bursa Spor ile ilgili haberler, röportajlar, söyleşiler ve antrenmanların yayınlandığı bir spor kanalı olarak karşımıza çıkıyor. Üç büyük takımın kendilerine ait birer televizyon kanalı kurmasının ardından Bursa Spor da Bursaspor TV’yi yayın hayatına geçirmiştir. Gazete Turu adlı program kanalda yayınlanan ilk televizyon programıdır. Ardından Genel Müdür Mehmet Gerçeksi ve yardımcısı Burak Uçar Bursa Spor Özel adlı bir televizyon programı hazırlayarak sunmaya başlamışlardır.

bstv

Bursaspor TV Güncel Frekans Bilgileri:

Bursaspor TV Digitürk 73. Kanalda (Başka platformda yayını yoktur)

Dikkat !: Hemen Alttaki Linke Tıklayarak yeni frekansları görebilirsiniz. Bu Kanal Türksat 4A Uydusunda Yeni Frekansına Geçmiştir.

Türksat 4A Yeni Frekans Bilgileri Kanal Listesi İçin Tıklayınız

Kanal açılmasından bu yana hep internet üzerinden yayın yapmıştır. 21 mart 2011’den itibaren ise Digitürk üzerinden izleyicisiye buluşmaya başlamıştır. Kanalın kurucu ve yöneticisi olan Murat Yanıklar 20 Mayıs 2010 tarihinde görevi bırakarak kanalı Bursa spor kulübüne devretmiştir.

Bursaspor TV Frekansı İle İlgili Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. mücahit dedi ki:

    maçları bursaspor kanalından izliyordum ama frekansları değişmiş. Bursaspor tv frekans ayarları verdiğiniz bilgilerle babam yaptı.

Yorum Yaz