Kanal B Frekansı

Kanal B Uydu Frekansı Türksat, Kanal B Frekans Güncel 2018 Türksat 4A uydusu

Başkent Üniversitesi tarafından kurulan Kanal B, ulusa yayın yapan bir televizyon kanalıdır. Ayrıca yine Başkent Üniversitesi tarafından kurulan ve Kanal B bünyesinde bulunan bir de Radyo Başkent vardır. Başkent TV 19 Mayıs 2004 tarihinde kurulmuştur.

Kanalın özelliği ekranlarında gösterilen tüm programları internet sitesinde kopyalayarak bir arşiv oluşturmasıdır. İzleyiciler bu şekilde diledikleri zaman diledikleri programı bu site üzerinden takip edebilmektedirler. Bu arşiv uygulaması sonraları yaygınlık kazansa Türk televizyonculuğu tarihinde bu uygulamayı ilk defa Kanal B yapmıştır.

Kanal B; Digitük, D-Smart, TÜRKSAT 3A ve kablolu TV’den yayın yapmaktadır.

Atanın Mirası, Bizim Topraklar, Gökyüzünde Bir Asır, Gecenin Öteki Yüzü, Toplum ve İnsan, Engelim Olma, Yaşam Sanatı, Kavimler Kapısı Anadolu, Yeniden Yaşama Yolculuk, Dekotasarım, Vatan İçin, Enerji ve Yaşam, Yüzler Sesler Sokaklar, Zamana Direnenler, Odun Ateşinden Lazere; Kanal B’de yayınlanan programlardan bazılarıdır.

Kanal B Frekansı

Kanal B Türksat 4A Yeni Frekans Ayarları

Dikkat !: Hemen Alttaki Linke Tıklayarak yeni frekansları görebilirsiniz. Bu Kanal Türksat 4A Uydusunda Yeni Frekansına Geçmiştir.

Türksat 4A Yeni Frekans Bilgileri Kanal Listesi İçin Tıklayınız

Kanal B Frekansı İle İlgili Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

3 yorum

  1. Türkçemize zarar vermiyelim diyenler esas Türkçeyi bozuyorlar. İleti denildiğinde cinler tepeme biniyor.mesaj daha uygun bence, avro diyorlar yuro bence daha hoş. Diyeceksiniz bunlar yabancı kelime;çok doğru siz yabancıya karşısınız Kuraldan bahsediyorsunuz Türkçede SAL,SEL eki yoktur sallı,selli konuşunda alnınızdan öpeyim.Yabancıya karşıyız deyip esas Osmanlıcaya düşmansınız samimi değilsiniz kusura bakmayın saygılar.

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.