Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ekim 2021

İşletme – İktisat Bölümü Nedir Tanıtımı

 

Üniversite sınavlarına hazırlanan ve İşletme – İktisat bölümünü seçmeyi düşünen adaylara bu meslek hakkında bilgileri, puanlarını ve mesleğin geleceği hakkında bilgileri derledik. İşte İşletme – İktisat Bölümü –  Mesleği hakkında bilgiler :

İşletme – İktisat Bölümü Tanıtımı:

İşletme-İktisat bölümü, günümüz iş hayatı gereksinimlerine cevap verebilmek amacıyla, temel iktisat bilgilerinin yanı sıra, işletme bölümünün uygulamaya yönelik dersleri ile donanmış öğrenciler yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bu bölüm öğrencilerine hem iktisat hem de işletme konularına hakim olma fırsatını sağlayacaktır. Bölümün ders programını teorik iktisat dersleri ile birlikte iktisat-işletme konularının arakesiti olan endüstriyel iktisat, tahmin yöntemleri, yatırım politikalarının ekonomisi, finansman gibi derslerden oluşmaktadır. Diğer bölümlerde olduğu gibi bu bölümde de dördüncü yılda öğrenciler danışman denetiminde bir mezuniyet tezi hazırlamaktadırlar.

İşletme – İktisat Nedir, İşletme – İktisat Ne İş Yapar, İşletme – İktisat Maaşları, İşletme – İktisat İş İmkanları, İşletme – İktisat İş Çalışma Alanları, İşletme – İktisat Mesleği Hakkında Bilgiler, İşletme – İktisat Bölümünün Geleceği, İşletme – İktisat Bölümünü Seçecek Olanlarda Nasıl Özellikler Olmalı, İşletme – İktisat Bölümü Tercih Edilir mi, İşletme – İktisat Tanıtımı, İşletme – İktisat Kazanç Durumu ve İş Olanakları, Meslek Rehberi, İşletme – İktisat Mezunları Ne İş Yaparlar , İşletme – İktisat Mezun Olduktan Sonra İş İmkanı Nerede Çalışırlar, İşletme – İktisat İş Bulma Durumu

> İşletme – İktisat Bölümü Hakkında Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Anında Yazabilirsiniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Bora dedi ki:

  Normal her zaman iyidir

 2. TÜLAY dedi ki:

  İŞLETME İKTİSAT BÖLÜMÜ GECE OKULU OLARAK MI YOKSA NORMAL ÜNİVERSTE BİTİTREREK Mİ DAHA AVANTAJLI OLUR ?

  1. TÜLAY dedi ki:

   İŞLETME İKTİSADİ BÖLÜMÜ GECE OKULU OLARAK MI YOKSA NORMAL YOLDAN BİR ÜNİVERSİTE OKUYUP BİTİREREK Mİ DAHA AVANTAJLI OLUR ?

Yorum Yaz