Fenerbahçe Başkanlık Seçimi Ne Zaman 2017

Cas Kararı sonrası Fenerbahçe yeni başkanını seçmeye hazırlanıyor. Fenerbahçe başkanlık seçimi ne zaman hangi tarihte yapılacak ? İşte Fenerbahçe Başkanlık seçimi tarihi ve detaylar:

Ülkemiz futbolunda kara bir leke olarak duran şike davalarının ardından, kulüplere Avrupa’dan da cezalar yağmaya devam ediyor.

genclerbirligi-fenerbahce[1]

Fenerbahçe Spor Kulübü UEFA Disiplin Kurulu tarafından verilen cezanın  Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi tarafından onanmasıyla iki yıl Avrupa kupası maçlarından uzak kalacak. Büyük kulübün yönetim kurulu bu haberin ardından acil olarak olağanüstü seçimli genel kurul için toplanmaya karar verdi. Alınan bu karar Fenerbahçe Spor Kulübünün internet sitesinden duyuruldu.

Sitede şu sözlere yer verildi: “Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu toplantısında, seçimli olağanüstü genel kurul kararı almıştır. İlk toplantı tarihi olarak, Mayıs 2019 tarihi belirlenmiştir. Tüzük gereği belirlenen ilk olağanüstü genel kurulda çoğunluk sağlanamadığı durumda, ikinci toplantı 2019 yılında gerçekleştirilecektir. Kararın, tüm Türkiye ve camiamıza hayırlı olmasını temenni ederiz.”

Fenerbahçe Başkanlık Seçiminde Hangi Adayın Kazanmasını İstersiniz ? Aşağıdan Yorumlarınızı Hemen Yazabilirsiniz.

9 yorum

  1. bütün gazetelere baktim anketlerde Aydinlar %60 civarinda önde ama 50 sini cik %10 cünki Aziz Yildirimi istemeyen GS liler hep aydinlara oy veriyor bu kadar basit

  2. azizin gitmesini istiyorum.ben doğuştan fenerliydim ama alexten sonra fenerliyim diyemiyorum aykut gitti azizde gitsin 30 sene önceki gibi fenerli olacağım.fenerde hainlerin şikecilerin yeri olmadı olamazda herkes kendine eder ve etti de

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.