E Devlet Şifresi Al PTT 2014
Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Ağustos 2018

E Devlet Şifresi Al

E Devlet Şifresi Nasıl Alınır, e Devlet Şifresi Al 2017 2018

Artık Türkiye’de bürokratik işlemler için devlet dairelerinde saatlerce kuyruğa girmeye gerek yok. Mahkeme işlemleri, askerlik, sigorta, emeklilik vs. gibi tüm işlemler e-devlet internet portalı üzerinden kısa sürede halledilebiliyor. Bu portalı kullanabilmek için mutlaka bir şifre edinmeniz gerekiyor.

e devlet şifresi al

E-devlet şifresine sahip olabilmek için evinize en yakın PTT şubesine başvurmanız yeterli. Üzerinde T.C. Kimlik Numarası bulunan kimliğinizle birlikte talep formu doldurup 2 TL karşılığı PTT’den e-devlet şifresi alabilirsiniz. Şifreyi unutmanız durumunda yine PTT şubesinden 4 TL karşılığında yeni bir şifre almanız da mümkün.

Son olarak bir tavsiye. E-devlet şifrenizi kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşmayın. Başka bilgisayarlardan e-devlete giriş yapmanız durumunda çıkış yaparken sistemden tamamen çıktığınızdan emin olun.

E Devlet Şifresi Alma Hakkında Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. sahin gumusoglu dedi ki:

    ben 8/11/1967 dogumluyum,yurt disinda yasiyorum.askerlik yapmadim halen askerlik suresindemiyim veya askerlik safhasi disimi kaldim.en son askere gitme yas tarihi nedir,azami yas tarihi.
    tesekkurler

Yorum Yaz