Dünya güneş ve mevsim kelimelerinin içinde geçtiği bir gazete haberi yazınız

dünya güneş mevsim gazete haberleri, dünya güneş mevsim ile ilgili gazete haberleri ile ilgili bir yazıyı sizlerle paylaşacağız.

Dünyamız yok oluyor.

Ozon tabakasındaki deliğin büyümesiyle beraber dünyamız ciddi bir tehdite maruz kalmış durumda. Kullanılan zararlı gazlar, ozon tabakasını olumsuz etkiliyor ve bu durum zararlı ışınların dünyamıza daha rahat geçmesine neden oluyor.

Atmosfer , dünya için koruyucu bir hava perdesi gibi rol oynamaktadır, atmosferin aldığı zarar neticesinde , küresel ısınmalar ortaya çıkıyor ve dünyanın her yerinde anormal mevsimsel değerler gözüküyor. Eskiden sahip olduğu yağmur ormanlarına rağmen bugün kuraklık çeken topraklar buna örnektir.

Bu durum tarımsal faaliyetlerin bitmesine, canlı türlerinin yok olmasına neden olmaktadır. Son dönemde aşırı yağışlar ve bazı yerlerde ki aşırı kuraklık küresel ısınmanın en önemli ispatıdır.

Dünyamızı kurtarmak için hala geç değil, yeter ki devletler ve insanlar bir araya gelip doğru adımlar atsınlar.

Dünya güneş ve mevsim kelimelerinin içinde geçtiği bir gazete haberi yazınız yazımızla alakalı yorumları sitemize ekleyebilirsiniz.

21 yorum

  1. Merhaba ben Denizli Çökelez Etiketler Etiket arşivi internete forumu takip ediyorum ama ben seni çok seviyorum ben seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni 3, ben, işten sonra da bu konuda çok seviyorum ben de bunu affettim. ..Bu da, bir Rekor ceza 51211814924.

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.