Web sitemize hoşgeldiniz, 08 Aralık 2021

Dream Türk Frekans

Dream Türk Uydu Frekansı TürksatDream Türk Frekans Güncel 2018 Türksat 4A uydusu

Türkçe müzik yayını yapan Dream Türk gün boyunca sevilen klipleri müzik tutkunları ile buluşturmaktadır.  Yabancı müzik ve kliplerine yer vermeyen kanal sadece Türkçe müzik yayını yapmaktadır. Dream Türk 2 Ağustos 2004 tarihinde yayın hayatına geçerek Türkçe klipleri müzikseverler ile buluşturmaya başlamıştır.

Trkçe müzik kanalı Dream Türk, Türkiye’de D-Smart, Digitürk ve TÜRKSAT 2A aracılığıyla ekranlara yansımaktadır. 2007 yılında D-Smart bünyesine geçerek ücretli yayına başlasa da 7 Ekim 2010 tekrar ücretsiz yayın yapmaya başlayarak müzikseverlerle buluşmuştur.

Dream Türk

Dream Türk Frekans

Dikkat !: Hemen Alttaki Linke Tıklayarak yeni frekansları görebilirsiniz. Bu Kanal Türksat 4A Uydusunda Yeni Frekansına Geçmiştir.

Türksat 4A Yeni Frekans Bilgileri Kanal Listesi İçin Tıklayınız

7 Mayıs 2013’te Digitürk ile anlaşan kanal, böylece hitap ettiği kitleyi biraz daha genişletmiştir.

Sevilerek izlenen ve takip edilen müzik kanalı Dream Türk, 8 Temmuz 2013’te 16:9 yayına başlayarak görüntü kalitesini artırmıştır.

Dream Türk Frekansı İle İlgili Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. mustafa dedi ki:

    Televizyonda yüksek sesle müzik dinlemeyi ve özellikle dream türk müziklerini çok seviyorum ama frekansları bozulmuştu sağolun bu frekans bilgileriyle tekrar babama gerek kalmadan ben yaptım.

Yorum Yaz