Number One TV Frekansı

Number One TV Uydu Frekansı Türksat, Number One TV Frekans Güncel 2017 Türksat 4A uydusu

1994 yılının Ağustos ayında kurulan Number One TV ilk yayınını küçük bir eki ve sınırlı şartlar altında gerçekleştirmiştir.  Pepsi, Coca Cola, Ten, Eczacıbaşı, Doritos, Wella, Alcatel, Turkcell, Türk Telekom, First Sensations City, Mentos Fresh, Nokia Lumia kurulduğu günden bu güne kanala sponsorluk yapan markalar arasındadır.

Number One Tv yerli-yabancı klipleri klip kuşağında yayınlayarak bu alanda Türkiye’de böyle bir kuşağın oluşmasına öncü oldu. Bazı şarkıların kliplerini Türkiye’de ve dünyada ilk defa yayınlayan kanal olma özelliğini de korudu.  Madonna’nın  “The Power Of Goodbye” ve The Cranberries’ın  “Promises” adlı klipleri dünyada ilk kez Number One Tv tarafından yayınlanan kliplere örnek gösterilebilir.

Kanal 1 Mart 2012 tarihinden itibaren sadece yabancı müziklere ait klipleri yayınlamaktadır. Sevilerek izlenen müzik kanalı her saatin ortasında sadece bir tane Türkçe klibe yer vermektedir.

Number1 Türk

Number One 1 Türk Türksat 4A Yeni Frekans Ayarları

Dikkat !: Hemen Alttaki Linke Tıklayarak yeni frekansları görebilirsiniz. Bu Kanal Türksat 4A Uydusunda Yeni Frekansına Geçmiştir.

Türksat 4A Yeni Frekans Bilgileri Kanal Listesi İçin Tıklayınız

Number One TV Frekansı İle İlgili Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

7 Yorum Yapılmış “Number One TV Frekansı

  1. Kanka valla bana da arkamdan çok şeyler diyenler var lakin sükunetdir bize yakışan Biyoçeşitliliği Etkileyen Faktörler ödevimi de bitirdim sağ olun.

Bir Cevap Yazın

Top