Web sitemize hoşgeldiniz, 23 Nisan 2017

Arkeoloji ve Sanat Tarihi Taban Puanları

Arkeoloji ve Sanat Tarihi Taban Puanları

2017 Yılında Üniversite tercihi yapacak olan ve Arkeoloji ve Sanat Tarihi bölümünü seçecek üniversite adayları için Arkeoloji ve Sanat Tarihi Taban ve Tavan puanları ile Arkeoloji ve Sanat Tarihi 2016 YGS LYS Yerleştirme Başarı sıralamasını sırasını aşağıdan öğrenebilirsiniz … Bu puanlar 2016 Üniversite yerleştirme puanlarına göre elde edilmiş olup 2017 YGS ve LYS’ye girip tercih yapacaklar bu puanları göz önünde bulundurmalılar . 2016 2017 Arkeoloji ve Sanat Tarihi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması Şu Şekilde :

ÜNİVERSİTE ADI TABAN P. B.SIRASI
KOÇ Üniversitesi (İngilizce) (Tam Burslu) 469,542 2.690

Arkeoloji ve Sanat Tarihi Bölümü Taban Puanları 2016 2017, Arkeoloji ve Sanat Tarihi Başarı Sırası 2016 2017, Arkeoloji ve Sanat Tarihi Bölümü Olan Üniversiteler, Arkeoloji ve Sanat Tarihi Puanı 2016, Arkeoloji ve Sanat Tarihi Bölümü İçin Kaç Puan Gerekir, Arkeoloji ve Sanat Tarihi YGS LYS Taban ve Tavan Puanları 2013

Arkeoloji ve Sanat Tarihi Bölümü Hakkında Bilgi Almak İçin Buraya Tıklayın

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. enes dedi ki:

  esma bu bölümü okuyordum 3.sınıfta bıraktım.bana sorarsanız gidin limon satın bu bölümü okumayın.ama yok ben sadece üniversite gormek istiyorum bu kafi diyorsanız ona bişi diymem.

 2. can dedi ki:

  bu başarı sıralaması yanlış. geçen sen 1 450 yle kapattı bu bölüm

 3. esma dedi ki:

  Bu bölüm pek iş yapmıyor sanırım. Bilgisi olanlar yazabilir mi ?

  1. enes dedi ki:

   yok boş bi bölüm

   1. taner dedi ki:

    birader bos bölüm demissinde o 4 senelik üniversite diplomasıyla polislik askeriye sansın var bunlari degerlendirme + kpss ile memuriyete girme gibi sanslar varken birakmissin yazik ben okuma derdindeyim millet bos bölüm diye 3ncü sene birakıyor ne günlere kalmışız.

    1. Mustafa dedi ki:

     İyi bi bölüm mü yani arkeoleji tercih edilir mi

    2. Helin dedi ki:

     Artık herkes polis be arkadaşım. Çok güldürdün beni.polis olmak ve sans öylemi. Ortada bilim var ve sen 470 puan alıp polis olunabilir diyosun

Yorum Yaz

günaydın mesajları e-okul cuma mesajları doğum günü mesajları miraç kandili mesajları