Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
Yılbaşında Nereye Gidilir - Eğitim Platformu
Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Ağustos 2022

Yılbaşında Nereye Gidilir

Yılbaşı tatil yerleri önerilerimizi sunuyoruz, 2017 yılbaşı tatilinde nere gidilir, yılbaşında nereye gidilir işte tavsiyeler :

Yılbaşı geceleri herkes eğlenmek ister. Kimisi evinde yeni yıla girmek ister, kimileri akrabalarına gider kimileri ise yeni yılı dışarıda bir mekanda karşılamaktan hoşlanır. işte İstanbul’da yeni yılı dışarıda karşılamak isteyenler için birkaç öneri:

LEB-I DERYA

DJ performansı ile renklenecek olan mekanın mönüsünde Ördek Foisgras, Marine Somon, Şampanya Köpüğünde Lagos Fileto, Erik Pestilli Demi-Glace Sos ve Konyaklı Kestaneli Patates Sufle yanında  Shitake Mantarlı Bonfile Bourguignon ve Trüflü Bitter Çikolata Mouse eşliğinde sunulacak.
PUCCI

Boğaz manzarası eşliğinde yeni yıla girmek istiyorsanız, leziz yemekler ile sıcak bir mekanın eşliğinde sizleri Pucci Plus’a bekleriz Konuklar yılbaşı gecesi Pucci Plus yılbaşı özel meyve kokteyli ile karşılanacak. ,Şef Mahmut Mencütekin ve ekibinin hazırladığı yıl başı menüsü şimdi siz misafirlerini bekliyor.

ZAZIE

Zazie’de yeni yıl kutlamaları aralık  ayı ile birlikte başlıyor. Siz de yeni yıla sevdikleriniz eşliğinde Zazie’de girin. Aralık ayı boyunca Henkell Trocken, Prosecco di Conegliano ve Brut Premier şampanyaları yeni yıl indirimli fiyatları ile satışa sunuluyor. Ayrıca aralık ayı boyunca Zazie’nin zencefilli yılbaşı kurabiyelerinin tadına bakmayı ve sevdiklerinize hediye etmeyi unutmayın.

GEMİ TERAS

Yılbaşında, sevdiklerinizle birlikte Gemi Teras’ta buluşup lezzetli bir akşam yemeği yemek  odun sobası başında bir iki kadeh içmek, sıcacık bir ortamda eski yılla vedalaşıp yeni yıl kucaklamak, kestane ve sıcak şarap keyfi yapmak, ilerleyen dakikalarda müzik ile coşmak isterseniz Gemi’de sizler bekliyoruz.

2017 Yılbaşında Nereye Gidilir Konusunda Sizler de Önerilerinizi ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781