Üstünde Titremek Deyimi ile İlgili Hikaye Kısa

Aşağıda üstünde titremek deyimi ile ilgili hikaye kısa kısaca olarak ele alacağız.

Çocuklarım benim her şeyim. Onlara gözüm gibi bakıyorum. Onlarla olamadığım zamanlarda burnumda tütüyorlar. Onlarsız bir dakika bile geçirmek istemiyorum. Çünkü çocuklarıma çok sonradan kavuştum. Sağlık sorunları nedeniyle uzun süre çocuk sahibi olamadık. Daha sonra yıllar sonra onlarla kavuştuk. Onları çok seviyorum.

Çocuklarımın üstünü titriyorum. Çünkü onlara değer veriyorum. Onlar için kendimce planlar yapıyorum. Kendimden çok onları düşünüyorum. Bir gün eve geldiğimde babaları onları dışarı çıkarmış ve bunu bana haber vermemiş, kimseyi göremeyince tedirgin oldum. Hemen elim telefona gitti ve seslerini duymak istedim.

Bazen eşim çok abartıyorsun dese de bu benim elimde değil diyorum. Ben elimde olmadan onlarla çok ilgileniyorum. Belki bu onlar için de çok kötü bir şey oluyor. Ama onları her şeyden sakınmam benim sorumluluğunda, bunu biliyorum.

Çocuklarım benim varislerim. Dünyaya iyi bir birey olarak katkı sağlamaları için onların eğitimini de önemsiyoruz. Bu nedenle eşimle ortak kararlar alarak çocuklarımız için yeteneklerine uygun okullar seçerek en iyisi olsun diye uğraşıyoruz. Dünyada bütün ebeveynler bunları yapar. Bunda yadırganacak bir şey yok. Ben çocuklarımı seviyorum, onlar için kaygı ve endişe duyuyorum. Onların iyiliğini istiyorum. Onların üstüne titreyerek yaşıyorum.

Üstünde Titremek Deyimi ile İlgili Hikaye Kısa Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.