Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
Ülkemizi Bir Çiçek Bahçesine Benzetebilir miyiz? Bahçeyi Toplumu Oluşturan Farklılıklar Bütünü Olarak Düşünürsek Neler Söyleyebiliriz? - Eğitim Platformu
Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Eylül 2022

Ülkemizi Bir Çiçek Bahçesine Benzetebilir miyiz? Bahçeyi Toplumu Oluşturan Farklılıklar Bütünü Olarak Düşünürsek Neler Söyleyebiliriz?

Aşağıda ülkemizi bir çiçek bahçesine benzetebilir miyiz? Bahçeyi toplumu oluşturan farklılıklar bütünü olarak düşünürsek neler söyleyebiliriz kısaca olarak ele alacağız.

Ülkemiz bir çiçek bahçesidir. Ülkemizde doğal güzellikler, yeraltı ve yer üstü zenginlikleri olarak doğal çevremizi oluşturmaktadır. Üç tarafı denizlerle çevrili olan ülkemizde karalar üzerinde de göller, akarsular bulunmaktadır. Ayrıca ormanlar, doğal güzellikler de ülkemizin hemen her alanında bulunmaktadır.

Ülkemizi bir çiçek bahçesine benzetirsek hemen her çeşit, her renk ve farklı kokuda güzel çiçekler de ülkemizi oluşturmaktadır. Bu bahçede her renk ve kokuya sahip olan çiçekler bir ve beraber bir şekilde yaşamaktadır. Birbirlerinin güzel kokmasına ve renkli olmasına da engel olmamaktadırlar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781