Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
Tercih Ettiğiniz Taşıtla Diğer Ulaşım Türlerine Ait Taşıtları Güvenlik Açısından Karşılaştırınız. Sonuçlarınızı Yazınız. - Eğitim Platformu
Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Eylül 2022

Tercih Ettiğiniz Taşıtla Diğer Ulaşım Türlerine Ait Taşıtları Güvenlik Açısından Karşılaştırınız. Sonuçlarınızı Yazınız.

Aşağıda tercih ettiğiniz taşıtla diğer ulaşım türlerine ait taşıtları güvenlik açısından karşılaştırınız sonuçlarınızı yazınız kısaca olarak ele alacağız.

Günlük hayatta şehir içi ulaşımlarda toplu ulaşım araçlarını tercih ederiz. Bunları ucuz, kolay, rahat, güvenilir olması nedenleriyle tercih ederken diğer araçları bunlara nazaran pahalı, zaman israfı, enerji israfı gördüğümüz için de tercih etmeyiz. İşe, okula ya da herhangi bir yere giderken çabuk, güvenilir ve ucuz gitmek herkesin aradığı özelliklerdir.

Günümüzde şehir hatlarında ucuz, güvenilir, rahat ve hızlı olarak metro kullanılmaktadır. Şehir hatlarında ulaşım standart ücret olsa da metro diğerlerine göre güvenilir ve hızlı olduğu için tercih edilir. Uzun mesafe yolculuk için kara araçları ucuz olduğu için daha sık tercih edilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781