Sonu “Ve Asla Bugünü Bir Daha Unutmadı…” ile Biten Kompozisyon

Aşağıda sonu “Ve asla bugünü bir daha unutmadı…” ile biten kompozisyon kısaca olarak ele alacağız.

İnsanların hayatlarında onları derinden etkileyen unutamadıkları anlar vardır. Bu anlar insanların en değer verdiği kişilerle ilgili yaşadıkları hatıralar, kendileri için önemli olan durumlar da olabilir. Özel hayat, aile, toplumsal sorumluluklar insanların bu tür anlar yaşamasında etkili olmaktadır.

Unutulamayan günler insanları derinden etkiler. O günü, sürekli olarak yaşamak, unutamamak insanların hayatında yeni başlangıçlara ya da yeni olayların yaşanmasına vesile olabilir. Bir sporcunun asla unutamayacağı günlerden biri şampiyonluk olabilir. Şampiyonlukların unutulması zordur. Çünkü başarı kazanmak, zafer elde etmek oldukça zor ve fedakarlık ister.

Bir öğrencinin sınıfını geçtiği gün, sınavı kazandığı gün de unutulmazlar arasında olabilir. Bir arkadaşınızın bütün yıl boyunca uğraşlar vererek, fedakarlıklar yaparak emek vermesi ve sınavın sonucunda başararak emeğinin karşılığını alması da unutulmaz olabilir.

Ben de bisikletimin çalınmaya teşebbüs edildiği günü hatırlıyorum. Zili çalan hırsız dikkati başka yere vererek kapının açılmasıyla boşlukta duran bisikleti alır ve gider. Bunu fark edenler peşine düşer. Hırsız yakalanacağını anlayınca bisikleti bırakır ve kaçar. Bisiklet yerine gelir. Böyle bir durum herkesi yakından ilgilendirir ve etkiler. Ben de bu olayı yaşayanlardan biri olarak ve asla bugünü bir daha unutmadı-m.

Sonu “Ve Asla Bugünü Bir Daha Unutmadı…” ile Biten Kompozisyon Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.