Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
Sigara veya Alkollü İçkilerin Zararlarını Konu Alan Resim, Yazı, Gazete Haberi, Şiir vb. Dokümanlar Bulunuz. - Eğitim Platformu
Web sitemize hoşgeldiniz, 07 Ağustos 2022

Sigara veya Alkollü İçkilerin Zararlarını Konu Alan Resim, Yazı, Gazete Haberi, Şiir vb. Dokümanlar Bulunuz.

Aşağıda sigara veya alkollü içkilerin zararlarını konu alan resim, yazı, gazete haberi, şiir vb. dokümanlar bulunuz kısaca olarak ele alacağız.

Alkol, sigara, uyuşturucu gibi zararlı maddeler insan sağlığına ve toplum huzuruna kasteden maddeler olarak yasaklanmalı ve satışları da cezalandırılmalıdır.

Alkolün zararı ile ilgili gazete haberi şu şekildedir:

FRANSA’da, aralarında alkol ve bağımlılıkla mücadele derneklerinin yöneticilerinin de bulunduğu doktorlar, Sağlık Bakanı Agnes Buzyn’e açık bir mektup yazarak alkol ürünlerine daha çok vergi konulması çağrısı yaptı.

“Sayın Bakan, Fransız halkını alkole karşı koruyun” başlıklı mektupta, Fransa’da alkolün zararları ve ülke halkının geleceği açısından ortaya koyduğu tehditlere karşı yeteri kadar mücadele edilmediği belirtildi.
Ülkede sigaraya uygulanan vergi artışından sonra sigara fiyatlarının arttığı ve bu sayede 1 milyon kişinin sigarayı bıraktığı belirtilen mektupta, aynı şekilde alkol ve alkol ürünlerine de vergi artışı uygulanması çağrısı yapıldı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781