Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Kasım 2021

Semerkand TV Frekans

Semerkand TV Uydu Frekansı Türksat, Semerkand TV Frekans Güncel 2018 Türksat 4A uydusu HD Yayın

29 Mayıs 2010’da yayın hayatına başlayan Semerkand TV, genellikle dini içerikli yayınlar yapmaktadır. Kanalın bununla birlikte kadınlar ve çocuklar için yayınladığı programlar da vardır. Kanal TÜRKSAT ve Teledünya üzerinden yayın yapmaktadır. Ayrıca 17 Aralık 2012 tarihinde Digitürk üzerinden de yayına başlamıştır.

Kanal günümüzde ” Gönüller Yapmaya Geldik” sloganıyla yayın yapmaktadır.  İslami değerleri ön planda tutan kanal, alanında uzman din bilginleri ile programlarını hazırlamaktadır. Semerkand TV 16:9 geniş ekran kalitesiyle kurulan ilk kanal olma özelliğini de taşımaktadır.

Semerkand TV; dini içerikli programların yanında kültür, aktüalite , kadın, çocuk, aile, haber, ekonomi, tarih ve spor alanındaki programlara da yer vermektedir.

Güzergah, Kürsü, Tarihin Romanı, Dört Halife’den Hikmetler, Kırk Hadis, Muhabbet Pınarı, Hayata Düşülen Notlar, Hanımlar Buyurun, Ocakbaşı Sohbetleri, Sokak Sesleri, Benim Televizyonum, Hacegan, Hikmetname kanalda yayınlanan programlardan bazılarıdır.

Semerkand TV HD Kanalı Uydu Frekansı

 

Dikkat !: Hemen Alttaki Linke Tıklayarak yeni frekansları görebilirsiniz. Bu Kanal Türksat 4A Uydusunda Yeni Frekansına Geçmiştir.

Türksat 4A Yeni Frekans Bilgileri Kanal Listesi İçin Tıklayınız

Semerkand TV Frekansı İle İlgili Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Nirgül Sevinç dedi ki:

    Semerkant TV 11558 v 30000 göstermiyor.

  2. mehmet fidan dedi ki:

    yayını izliyemiyoruz sinyal çok düşük

Yorum Yaz