Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
Savaş Devam Ederken Top Sesleri Arasında Yapılan Bu Kongreyi, Mustafa Kemal’in Eğitime Verdiği Önem Açısından Değerlendiriniz. - Eğitim Platformu
Web sitemize hoşgeldiniz, 09 Ağustos 2022

Savaş Devam Ederken Top Sesleri Arasında Yapılan Bu Kongreyi, Mustafa Kemal’in Eğitime Verdiği Önem Açısından Değerlendiriniz.

Aşağıda savaş devam ederken top sesleri arasında yapılan bu kongreyi, Mustafa Kemal’in eğitime verdiği önem açısından değerlendiriniz. kısaca olarak ele alacağız.

Savaşın devam etmesi sadece eğitime engel olamaz. Dünya savaş tarihinde eğitim her zaman devam eden en büyük ve en önemli faaliyet olarak görülmüştür. Bu örnek yakın dönemde Milli Mücadele döneminde de yaşanmıştır. Top sesleri gelirken kongrelerin toplanması bir yandan da yapım hareketlerinin devam ettiğinin göstergesiydi.

Mustafa Kemal’in top seslerinin gelmeye devam ettiği süreçte eğitim kongresinin yapılmasını desteklemesi ve kongreye katılmak istemesi gelecekten umutlu, var olma mücadelesinde haklı, kararlı ve azimli olduğunu da göstermektedir. Eğitim her şartta devam etmesi gereken bir olgudur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781