E Okul Ne Zaman Kapanacak 2018

2018 E okul ne zaman kapanacak hakkında bilgi kısaca

Son günlerde e okul sisteminde yoğunluk yaşanacağından e okula giriş yapılamayabilir. Eğitim ve öğretim süreci boyunca e-okul veli bilgilendirme sistemi devam edecek ve öğrencilerle ilgili bilgiler bu sistemde yer alacaktır. Okulların kapanmasıyla da e-okul geçici süreliğine kapalı kalacaktır. Öğrenciler e-okul veli bilgilendirme sistemi ile notlarına bakabilir, not ortalamalarını öğrenebilir ve takdir mi teşekkür mü aldıklarını sistemden öğrenebilir. Ayrıca öğretmenlerin vermiş oldukları kanaat notları da e-okulda yer almaktadır.

E-okul veli bilgilendirme sistemine puanlar girilmeden sistemin kapatılması gibi bir durum söz konusu değildir. Öğretmenlerin not girişlerini yapması beklenir ve notlar her gün değiştirilebilir haldedir. Son hafta not girişleri gibi nedenlerden dolayı sistem yoğun olacaktır ve sistemde bazı sorunlar ortaya çıkabilir. Öğrenciler notlarını bu sistemle gün gün bile takip edebilirler.

Sistem bir iki hafta boyunca yoğun olacağı için zaman zaman erişimde sıkıntılar yaşanabilir. Yoğunluğun sebebi Türkiye genelinde öğretmenlerin notları sisteme girmesidir. E-okula giremezseniz e-okul veli bilgilendirme sisteminin kapandığını düşünmeyin. Yaz boyunca da e-okuldan bilgi alınmaya devam edilebilecektir. Yine takdir teşekkür hesaplama işlemlerini kolayca yapabilirsiniz.

E Okul Ne Zaman Kapanacak Hakkında Yorumlarınızı Hemen Paylaşabilirsiniz.

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.