Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
Okul Hayatınızda Sizi Etkileyen Öğretmenler Oldu mu? Bu Öğretmenlerin Daha Çok Hangi Yönlerinden Etkilendiniz? Açıklayınız. - Eğitim Platformu
Web sitemize hoşgeldiniz, 25 Eylül 2022

Okul Hayatınızda Sizi Etkileyen Öğretmenler Oldu mu? Bu Öğretmenlerin Daha Çok Hangi Yönlerinden Etkilendiniz? Açıklayınız.

Aşağıda okul hayatınızda sizi etkileyen öğretmenler oldu mu, bu öğretmenlerin daha çok hangi yönlerinden etkilendiniz, açıklayınız kısaca olarak ele alacağız.

Öğretmenler, öğrencileri etkileyen rol modeller olarak bilinmektedir. Öğrencilerin karşısına örnek şahsiyet olarak çıkan kişiler olarak öğretmenler, her bakımdan öğrencilere örnek olmayı sürdürmektedir. Duruşları, konuşmaları, giyimleri, tavırları, kültürleri, dünya görüşleri öğrenciler için örnek kabul edilmektedir.

Hemen her öğrencinin hayatında örnek olarak kabul ettiği öğretmenler bulunmaktadır. Okul hayatımızda bizi etkileyen öğretmenler rol model olarak kabul ettiğimiz kişiler olarak hayatımızı da değiştirebilirler. Öğrencilerin hayatında köklü değişimlere sebep olan öğretmenler en çok meslek seçimi konusunda öğrencilere ilham kaynağı olmayı başarmaktadır. Bu nedenle öğretmenlik çok önemli bir meslektir.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781