Kutup, Eksen, Mor, Vadi, Piramit Kelimeleri ile İlgili Hikaye

Aşağıda kutup, eksen, mor, vadi, piramit kelimeleri ile ilgili hikaye kısaca olarak ele alacağız.

Kutup bölgelerinde canlılar nasıl yaşar diye araştırırken farklı alemlere dalıp gitmişim. Çalışmalarımın ekseninde her zaman araştırma ruhu olduğu için konudan onuya geçmem alışkanlıklarım arasında bulunur. Kafam karışmaz, notlar alır ve yoluma devam ederim.

Mısır’da piramit incelerken, uçsuz bucaksız vadi boylarında dolaşabilirim. Kuzey yıldızlarının gökyüzünü mor yapmasını izleyebilirim. İşte benim internet araştırmaları serüvenim bu şekilde gerçekleşir. bu ön araştırmalar benim seyahat planımı oluşturur. Sürekli uçarım ve bir yere konduğumda o yeri iyice öğrenmeden oradan ayrılmam.

Seyahat etmek benim ruhumda var. Bu arzuyu asla yenemiyorum. Boş zamanım olmasın diye uğraşıyorum. Türkiye’de her yere gittim. Dünya’da gitmediğim çok az yer kaldı. Çok şey gördüm ve çok şey okudum. Bu bana çok şey kattı. İnsanları ve doğayı çok iyi ve yakından tanıdım.

Mutlu olmanın yolunu buldum. Bu yolculukla yol arkadaşları edindim. Evlendim ve çocuklarım oldu. Eşim ve çocuklarımla gezmeye devam ettim. Eşim uçakta doğum yaptı. Çocuklarım gezerken doğdu. Benim hayatım da işte böyle akıp gidiyor. Su gibi akıp giderken yolunu buluyor. Ben de yolların izini sürmeye devam ediyorum. Aile olarak çok mutluyuz, hikayemiz hiç bitmeyecek gibi mutlulukla devam ediyor.

Kutup, Eksen, Mor, Vadi, Piramit Kelimeleri ile İlgili Hikaye Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.