Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
“Kim, İslam’dan Başka Bir Din Ararsa Bilsin ki Kendisinden (Böyle Bir Din) Asla Kabul Edilmeyecek ve O, Ahirette Ziyan Edenlerden Olacaktır.” Ne Demektir? - Eğitim Platformu
Web sitemize hoşgeldiniz, 15 Ağustos 2022

“Kim, İslam’dan Başka Bir Din Ararsa Bilsin ki Kendisinden (Böyle Bir Din) Asla Kabul Edilmeyecek ve O, Ahirette Ziyan Edenlerden Olacaktır.” Ne Demektir?

Aşağıda “Kim, İslam’dan başka bir din ararsa bilsin ki kendisinden (böyle bir din) asla kabul edilmeyecek ve o, ahirette ziyan edenlerden olacaktır.” ne demektir kısaca olarak ele alacağız.

Müşrikler ve kafirler, yeni bir din uydurarak İslam’a karşı bir harekete geçmeyi düşünmeye başlamışlardır. İslam’ı inkar etmek, ashaba eziyet etmek maharetini gösteren müşrikler, ayetler hakkında safsata demeye başlamışlardır. İslam’dan başka din aranırsa asla kabul edilmeyeceği bu nedenle beyan edilmiştir.

Tek din Allah’ın dini olan İslam’dır. Diğer ideoloji, inanç sistemleri ve tahrif edilmiş semavi dinlerin hükmü yoktur. İslam dini son ve tek din olarak gönderilmiş ve tabi olunması gereken bir dindir. Bunun haricinde din arayışında olanlar cehenneme giderler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781