Web sitemize hoşgeldiniz, 05 Aralık 2021

Justin Timberlake İstanbul Konseri Biletleri 26 Mayıs 2014 Ne Zaman

Justin Timberlake İstanbul Konseri Bileti Ne Zaman Satışa Çıkacak, 26 Mayıs 2014 Justin Timberlake Konseri Bilet Fiyatları ve Bilet Satış Yerleri, Justin Timberlake 26 Mayıs 2014 İstanbul Konseri Biletleri Ne Zaman Nerede Kaç Lira hemen bilgi verelim.

Justin Timberlake hayranlarının heyecanla bekledikleri gün geldi. Genç şarkıcı ülkemizde konsere gelmeye hazırlanıyor. Bilet satışlarının ne zaman başlayacağı ve ne kadar olacağı, nerede konserin ne zaman ve nerede olacağı ise meral edilenler arasında

Justin Timberlake konserinin biletleri 5 Aralık Perşembe günü satışa çıktı. Ünlü şarkıcının fan kulüp üyeleri ise 3 Aralık’tan itibaren kendilerine sunulan erken satış imkanından yararlandılar. Ön satıştan yararlanmak isteyen  Justin Timberlake hayranları http://thetennesseekids.justintimberlake.com sitesine üye olup telefonlarına  gelen onay kodu ile ön satıştan yararlanabiliyor.

Yüzlerce Justin Timberlake hayranlarının heyecan ve merakla beklediği konserin 26 Mayıs 2014 tarihinde İTÜ Stadyumu’nda gerçekleşmesi bekleniyor.

Justin Timberlake Dünya Turnesi’nin Türkiye ayağı BKM ve MAP organizasyonu ile hayat bulacak.

Konser ile bilgiyi  www.justintimberlake.com adresine tıklayarak buradan edinebilirsiniz.

justin timberlake

 26 Mayıs 2014 Justin Timberlake İstanbul Konseri Hakkında Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Şeyma dedi ki:

    iyi günler justin timberlake konseri nerede olucak ve konser biletleri uygunmudur

Yorum Yaz