Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
Heyecan Şaşkınlık Üzüntü ve Neşe ile İlgili Hikaye - Eğitim Platformu
Web sitemize hoşgeldiniz, 09 Ağustos 2022

Heyecan Şaşkınlık Üzüntü ve Neşe ile İlgili Hikaye

Aşağıda heyecan şaşkınlık üzüntü ve neşe ile ilgili hikaye kısaca olarak ele alacağız.

Sınavdan çıktığım zaman fakültenin önüne gelene kadar başım döndü. Gerçekten çok zor bir sınavdan çıktım. Fakültenin önüne geldiğimde nefes almaya başladığı hissettim. Senenin bu son sınavında son kez sınava girdikten sonra eve doğru girmenin planlarını yapmaya başlamıştım.

Heyecan içinde plan yaparken bir yandan da şaşkınlık içinde bulunuyordum. Hava bir yağmurlu ve güneşli gidip geliyordu. Yağmurlu havalarda da yola çıkmak hiç işim değildi. Bu nedenle tam anlamıyla güneş açana kadar bekleyecektim. Yurda doğru yola çıktım.

Yurda geldim ve eşyalarımı topladım ve bavulumu hazırladım. yurttan ayrıldığım için üzüntü duyuyordum. Bu üzüntü hali geçiciydi. Çünkü bir sonraki sene yine burada kalmayı düşünüyordum. Eve gideceğim için neşe doluydum. Hemen biletimi aldım ve saati beklemeye başladım.

Saat geldiğinde, yurttan otogara doğru yola çıktım. Bavulumu çeke çeke götürdüm. Otobüse bindim ve dört beş saatlik yolculuğun ardından doğduğum, büyüdüğüm ve ailemin yaşadığı şehre gelmiştim. İşte denizin maviliği, gökyüzünün parıltısı beni benden alan güzellik ile karşı karşıyaydım.

Servise binip yarım saat sonra eve gittim. Kapıyı annem açtı. Hemen bana sarıldı. Ben de annemi kucakladım. Ağlamaya başladım ve onu çok özlediğimi söyledim. Evdekiler de boynuma sarıldı. Güzel bir tatil beni bekliyordu.

Heyecan Şaşkınlık Üzüntü ve Neşe ile İlgili Hikaye Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781