Eyalet Kristal Objektif Kadife Gözlem Prizma Kelimeleri ile İlgili Hikaye

Aşağıda eyalet kristal objektif kadife gözlem prizma kelimeleri ile ilgili hikaye kısaca olarak ele alacağız.

Bugünkü eyalet gezisinde çok güzel bir doğal çevre tutu yapmak fırsatımız da oldu. Böylece doğa ile ilgili olan bilgilerimizi tazeledik. Okul gezisinin en güzel yanı doğaya olan ilgimi arttırması oldu. Arkadaşlarımla da güzel bir vakit geçirdim.

Yanıma aldığım fotoğraf makinesi ile birçok yerin fotoğrafını çekme imkanı da buldum. Güneş ışınları bir prizma yüzeyinden geçer gibi farklı renklere ayrılıyordu. Çevre hakkında da gözlem yapa fırsatı buldum. Birçok kuş türünün resmini çektim ve objektif olarak tasarladığım ve sürdürdüğüm koleksiyonuma kattım.

Ağaçların da fotoğrafını çektim. Kuzey yamaçlarında kadife gibi yosun tutan yanlarının kuzeyi gösterdiğini arkadaşlarımla paylaştım. Doğa bir kristal kadar değerliydi. Ağaçlar, kuşlar diğer canlılar bir uyum içinde denge oluşturarak birbirlerini tamamlıyorlardı.

En güzel günlerimden birini yaşadım. Bir kuşun bir dalda saatlerce ötüşü asla başka yerde göremeyeceğim ve duyamayacağım bir şeydi. Görüntü alıp, ses kaydettim, kuşların boyutlarına daha yakından bakma imkanı buldum. Arkadaşlarım da bana yardımcı oldular. Benim gibi meraklı birçok arkadaşım da vardı. Bir grup olarak işbirliği yapıp o şekilde çalışınca doğanın tadını çıkarmaya başladık. Daha sonra öğretmene bu gezinin tekrarının olması için düşüncelerimizi arz ederek evlerimize döndük.

Eyalet Kristal Objektif Kadife Gözlem Prizma Kelimeleri ile İlgili Hikaye Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.