Eve Vardığımızda Aile Bireylerimizle, Okula Geldiğimizde Arkadaşlarımızla, Yolda Karşılaştığımız Komşumuzla Nasıl Selamlaşabiliriz? Sınıfınızda Bu Gibi Durumlarda Nasıl Selamlaşabileceğinizi Gösteren Doğaçlama Drama Yapınız.

Aşağıda eve vardığımızda aile bireylerimizle, okula geldiğimizde arkadaşlarımızla, yolda karşılaştığımız komşumuzla nasıl selamlaşabiliriz? Sınıfınızda bu gibi durumlarda nasıl selamlaşabileceğinizi gösteren doğaçlama drama yapınız kısaca olarak ele alacağız.

Sabah, erken kalktım, kahvaltı yapmadan evden çıktım. Ardından sokağın başındaki pastaneden birkaç tane poğaça ve açma aldım. Okula gittim, sırayla okula girmek için sıraya girdim. Birçok arkadaşım gelmişti. Selamlaştık, işlerin nasıl gittiğini sordular. Ne işi olduğunu sordum, evdeki genel durumu soruyorlarmış. Herkesin selamı var, dedim.

Sınıfa doğru yürümeye başladık, diğer sınıflardan arkadaşlarımla selamlaştım, ardından okul müdürü ile selamlaştım. Öğretmenimi uzaktan görüp selamlaştım. Ardından sınıfa geldik. Sırada göremediğim arkadaşlarımla selamlaştım. Daha sonra öğretmenimiz sınıfa geldi, bizimle selamlaştı biz de onunla selamlaştık.

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.