Eğitim, Aşk, Spor, Cesaret Kelimeleri ile İlgili Hikaye

Aşağıda eğitim, aşk, spor, cesaret kelimeleri ile ilgili hikaye kısaca olarak ele alacağız.

Hayatım boyunca okulda başarılı olmak için mücadele ettim. Bunun için iyi bir okul hayatım olsun diye uğraştım. İyi bir eğitim almak için çok okul değiştirdim. Sonunda istediğime ulaştım. eğitimim sayesinde saygın bir kişiliğim olmuştu. Ama insanlara alışamıyordum. Derken bir toplantıda karşılaştığım bir hanımefendi ile tanışma fırsatı buldum.

Bu hanımefendi genç ve cevval bir avukattı. Hiç susmak bilmiyordu. Fakat o konuştukça onu dinleme isteğim artıyordu. Gözlerinin içine bakarken çok heyecanlanıyordum. Bu nedenle gözlerimi kaçırarak onu dinlemeye devam ettim. Fikirlerini çok beğenmiştim. İşte aşk böyle bir şeydi. Bir anda oldu olanlar ve kendisine açıldım. O gün tanışmak için karar aldık. Çok geçmeden de evlenmeye karar verdik. Hayatımın en güzel ve isabetli kararıydı.

Bendeki cesaret o gün sanki hepsini kullanmışım gibi tükeniyordu. Evliydim, artık çocuklarım olacaktı ve kitaplarla uğraşmaktan hala haz alıyordum. Kendime ayırdığım bazı zamanlarda spor yaparken bazı zamanlarda da özellikle eşimle ilgileniyor ve benden istediklerini eksiksiz yapmaya çalışıyordum.

Gerçekten birbirimizi çok seviyorduk. Birbirimizde dinleniyor ve birbirimize cesaret veriyorduk. Mesleği gerçekten çok zordu. İşleri de çok yoğundu. Çoğu zaman onun ofisinde buluşurduk. Hayatımız böyle geçip gidiyordu.

Eğitim, Aşk, Spor, Cesaret Kelimeleri ile İlgili Hikaye Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.