Edat Bağlaç ile İlgili Hikaye

Aşağıda edat bağlaç ile ilgili hikaye kısaca olarak ele alacağız.

Maça gitmek için hep beraber yola çıktık. Annemler de maça geliyordu. Çok güzel bir gün olacaktı. Yenmemiz için de çok dua ediyordum. Yolda giderken çok trafik oldu. Saatlerce yolda beklemek durumunda kaldık. Sıkıldık, bunaldık ama sonunda stada geldik.

Ortam çok kalabalıktı. Bütün taraftarlar tezahürat yapıyorlardı. Çok gürültülü bir yerdi. Biletlerimizi verip stada girdik. Çok güzel bir atmosfer vardı. Herkes çok etkilenmişti. Yavaş yavaş stat dolmaya başladı. Karnım acıktı ve hemen sandviç aldım. Karnımı doyurdum, etrafı izledim, çok güzeldi.

Takımımız sahaya çıkmaya başladı. Seyirci iyice coşmuştu. Maçın başlamasına çok az kalmıştı. Herkes çok heyecanlıydı. Takımlar as kadroları ile sahaya çıktılar. Herkes yerini aldı. Seyirciler iyice coştular. Maç başladı ve çok baskılı oynamaya başlamıştık.

İlk yarıda iki gol, ikinci yarıda dört gol atınca keyfimize diyecek bir şey kalmadı. Çok mutluyduk. Ailecek gittiğimi için de kutlamalar çok eğlenceli geçiyordu. Şampiyon olmamıza çok az kaldığı için şampiyon olmuş kadar eğleniyorduk.

Güzel bir gün geçirmiştik. Eve geldiğimizde herkes bir yere dağıldı. Herkes çok yorulmuştu, biraz dinlendik ve salonda toplanıp bir şeyler yedik. Güzel bir gün olduğundan herkesin keyfi yerindeydi. Bu maçı kazanmamız herkes için çok güzel olmuştu.

Edat Bağlaç ile İlgili Hikaye Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.