Bisiklet, Yemek, Köpek, Karanlık, Tavşan, Mağara, Top Kelimeleri ile İlgili Hikaye

Aşağıda bisiklet, yemek, köpek, karanlık, tavşan, mağara, top kelimeleri ile ilgili hikaye kısaca olarak ele alacağız.

Her sabah bisiklet ile evden çıkarım ve okul yolu üzerindeki ormanın içindeki bir patikadan geçerek okula varırım. Bu yol bana huzur verir. Ormanın içindeki patikadan geçmek, temiz hava almak, bisiklet ile beraber spor yapmak ve okula gitmek gerçekten çok mutlu edici bir şeydir.

Bir gün evden çıkarken bisiklet sepetine yemek koymuştum. Sağlıklı beslenmeye de dikkat ediyordum. biraz erken çıktığım için çok sevdiğim ormanda biraz vakit geçirmek de istedim. Bisikleti bir kenara bıraktıktan sonra ormanın içinde yürümeye başladım. Ormanın karanlık bölgelerine doğru gitmek istiyordum. Köpek havlamaları beni korkutmuyordu.

Birden orman içinde bir hareketlilik gördüm. Bu bir tavşan olmalıydı. Hemen onu takip ettim. Elinde top gibi bir şey vardı. Onu yuvasına götürüyordu. Mağara gibi bir yere girdi. Yavrularının sesi geliyordu. Biraz daha yaklaştım ve yavrularını beslediğini gördüm. Biraz onları seyrettim ve duygulu bir andı. Onları rahatsız etmemek için oradan uzaklaştım.

Yemek yiyerek bisiklete doğru yürüdün. Bisiklete binip okul yoluna koyuldum. Doğa böyle bir şeydi. Herkes karnını doyurma derdinde, aile olarak yaşayıp sorumluluklarını da yerine getirme uğraşında bulunuyordu. Hayat böyle bir şeydi.

Bisiklet, Yemek, Köpek, Karanlık, Tavşan, Mağara, Top Kelimeleri ile İlgili Hikaye Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.