Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
(Bir Gün Gelip de Hayal Dünyan Yerle Bir Olduğunda Her Yerin Hazan Yaprakları Gibi Bir Bir Dökülecek) Bu Konu Hakkında Kompozisyon - Eğitim Platformu
Web sitemize hoşgeldiniz, 11 Ağustos 2022

(Bir Gün Gelip de Hayal Dünyan Yerle Bir Olduğunda Her Yerin Hazan Yaprakları Gibi Bir Bir Dökülecek) Bu Konu Hakkında Kompozisyon

Aşağıda (Bir gün gelip de hayal dünyan yerle bir olduğunda her yerin hazan yaprakları gibi bir bir dökülecek) bu konu hakkında kompozisyon kısaca olarak ele alacağız.

İnsanlar hayatlarına hayal kurarak devam ederler. Hayal kurmak insanları motive etmektedir. Hayal kuran insanlar başarıya daha çabuk ulaşmaktadır. Hayal kurmak, yaşamak kadar değerlidir. Bir futbolcunun maçı hayalinde oynamaya başlaması konsantrasyonunu arttırmaktadır. Tıpkı bunun gibi hayal kurmak başarılı ve dolu bir hayatın yaşanması için gereklidir.

Her ne olursa olsun bazı şeyler insanların elinde olmadan gerçekleşebilir. Bu durumlarda insanların yaptıkları da boşa çıkabilir. Böyle durumlarda insanı bir hüzün kaplar. bu hüzün hali çok derin olarak da yaşanabilir. Doğumlar, ölümler insan hayatında olan şeylerdir. Hazin sonlar daha çok ölümlerde gerçekleşir.

Bir gün gelip de her ne yapılırsa yapılsın ne bedeller ödenirse ödensin hamlelerin boşa çıkması, hayallerin suya düşmesi söz konusu olabilir. Bu nedenle çok fazla sonuçlara bağlı kalmadan sebeplerin anlamını kavramak gerekir. İnsanlar hayatlarında bazı mecburiyetlerle yaşarlar. Büyümek de bunun bir parçasıdır. Hiçbir zaman çocukluk yıllarına dönememek de bunun gibi hazin bir son olabilir. İnsanların çocukluk ve gençlik dönemlerini en iyi şekilde geçirmesi gerekir.

(Bir Gün Gelip de Hayal Dünyan Yerle Bir Olduğunda Her Yerin Hazan Yaprakları Gibi Bir Bir Dökülecek) Bu Konu Hakkında Kompozisyon Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781