Aşk ile İlgili Duygusal Bir Hikaye

Aşağıda aşk ile ilgili duygusal bir hikaye kısaca olarak ele alacağız.

Seni o gözlerine baktıkça hayatım bir başka güzel oluyor. Zaman duruyor, seni bütün kalbimle sevdiğimi daha iyi anlıyorum. Gözlerinden sevgi akıp kalbime doluyor. Mutlu bakışların içimi ferahlatıyor. Sen mutluyken benim nasıl olduğumun bile bir önemi yok.

Kırgın bakışlarını görünce, seni gözlerinden tanıdığımın farkına varıyorum. Ellerim ellerine gidiyor, gözlerim gözlerine bakıyor. ellerinden belli ediyorsun kendini… Beni ne kadar sevdiğini ellerinden anlıyorum. Kalbim, duracak gibi…

Sevmek bir ömür sürer derlerdi. Ben öyle düşünmüyorum. Eğer birbirimizi gerçekten severek burada buluştuysak öldükten sonra da ayrılmadan yolumuza devam ederiz. Bu da birbirimizin cenneti olduğumuzu göstermektedir. Seversem, cennet olursun.

Bakışların cennet olur muydu? Olmasa da olur. Seni sevmek sonsuza kadar sürebilir. Sıkılmadan, bıkmadan, usanmadan bunu yapabilirim. Bal renkli gözlerin ve güneşte hafif yanan ellerin… Bir denizin dibinde gezer gibi ellerin beni arıyor.

Mutluluk seninle bir anlam kazanıyor. Yaşamak diyorsam sensin, nefes almak diyorsam sensin, sevmek deyince sen, gülmek deyince sensin. Senin için her şeyi yaparım. Senin için kendime geliyorum ve kendimde kalıyorum. Elini tuttuğum zaman dünyalar benim oluyor. Sevmek insanın ömrünü uzatan bir ilaç gibi sağlıklı ve mutlu olmasını sağlıyor. Ama bu sana bağlı olarak değişiyor. Sen varsan her yer mutluluk, güneşli bir gün gibi sıcak oluyor.

Aşk ile İlgili Duygusal Bir Hikaye Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.