Arkadaşa Özür Mektubu Örneği

Aşağıda arkadaşa özür mektubu örneği kısaca olarak ele alacağız.

Sevgili Arkadaşım,

Bugün yaşadığımız olay beni gerçekten çok üzdü. Sana karşı çok fevri ve öfkeli olduğumu fark ettim. Bu benim sana olan nefretimden ya da kinimden kaynaklanan bir şey değildi. Anlık olarak gerçekleşen ve senin kalbini kırdığımın farkında olmadığım bir durumdu.

Arkadaşlar bazen böyle olaylar ve durumlar yaşarlar. Bu olayların üstesinden gelmek, arkadaş olduğumuzu hatırlamak ile mümkün olmaktadır. Arkadaşların bu tür olayları mazur görmeleri gerekir. Canım arkadaşım, ben seni kırmak istemedim. İstemeden seni üzdüğüm için özür dilerim. Seni sevdiğimi sen de ve diğer arkadaşlarım da biliyorlar.

Yine eski günlerdeki gibi mutlu, huzurlu, güzel günlerimiz olsun istiyorum. Bunun için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım. Haksız olduğumu bilmekle beraber pişmanlığımı da dile getirmek istiyorum. Bu zarfla beraber gönderdiğim kutunun içindekileri kabul etmeni rica ediyorum. Arkadaşlığımızın yeni merhalesinin bir nişanı olması niyetiyle gönderdiğim hediyeyi kabul edeceğini umuyorum.

Canım arkadaşım, yeniden senden özür diliyorum. Bir anlık fevri ve öfkeli bir davranışın bu kadar uzatılmaması gerektiğini ve asıl olan kalplerdeki sevginin daim ve eskimez olduğunu bildirmek isterim. Bu özrümü kabul etmen dileğiyle seni sevdiğimi ve her zaman yanında olarak seni destekleyeceğimi de bildiriyorum. İyi ki varsın, iyi ki arkadaşımsın.

Arkadaşa Özür Mektubu Örneği Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

1 yorum

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.