Anne ve Kız Çocuğu ile İlgili Hikaye

Aşağıda anne ve kız çocuğu ile ilgili hikaye kısaca olarak ele alacağız.

Çocuklarla ilgilenmekten çok yorulmuştum. Ama çocuklar bütün hayatımı oluşturuyordu. En küçük kızıma sürekli yemek yedirmek ve kızımı uyutmak zorunda kalıyorum. Gün içinde bütün işlerimi hallettikten sonra en küçük kızımla ilgilenmek için harekete geçiyorum.

Bir gün çok aç olduğu için ağlamaya başlamıştı. Ben de uykudaydım. Bir figanla uykumdan uyandım. Ne olduğunu anlamadım. Kızımın sesini duyunca oldukça korkmuştum. Hemen yanına gittim. Beşikte ağladığını gördüm. Neyse ki bir şey olmamıştı. Aksi bir durumda yoktu ve karnının acıkmış olduğunu anladım.

Hemen sütü ısıttım ve ılık şekerli sütü biberona koydum. Eline verdim ve içip hemen başını yastığa koydu. Gözleri kapanmaya başladı. Ben de onu izliyordum. Biraz tebessüm ettim. Gözünün ucuyla bana bakıp o da tebessüm etti. Gerçekten çok güzel bir evladımız vardı.

Yakın zamanda kızımızın hasta olduğunu öğrendik. Bu geçici bir hastalıktı ama yine de çok üzülmüştük. Ömrümüzden ömür gitmişti. Neyse ki tedavisi olan bir hastalıktı. Onu kaybetmekten korkaksa bizim için oldukça sancılı bir dönem olmuştu.

Kız kardeşleri ve babası da duruma çok üzülmüştü. Bense günlerce bir şey yemeden durmuştum. Şimdilerde bir tebessümü bile derin anlamlar ifade ediyor ve beni çok mutlu ediyor.

Anne ve Kız Çocuğu ile İlgili Hikaye Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

Bu yazıya ilk yorumu sen yaz!

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.