8. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama 2014

8. Sınıf takdir teşekkür hesaplama öğrenciler takdir teşekkür hesaplama 8. sınıf için sayfamız takdir teşekkür hesaplama 8 ekledik.

Öğrenciler ve öğretmenler için yaz tatili yine geldi çattı. 13 Haziran 2014 Cuma günü karneler verilecek. E-okul notlarının hemen hemen birçoğu tamamen girildi. Notlar belli. 8. sınıf öğrencileri takdir teşekkür hesaplama için heyecanlı bekleyiş içerisindeler. 8. sınıf takdir teşekkür hesaplama nasıl yapılır. Dilerseniz bunu kısaca açıklayıp, sizlere 8. sınıf takdir teşekkür hesaplama robotunu sunalım. Takdir teşekkür hesaplama işlemi, bütün derslerin e okul dönem sonu ortalamasının ders saatleriyle çarpılıp toplanması ve sonrasında haftalık ders saatine bölünmesiyle elde edilen ortalamaya göre yapılır. Buna göre çıkan ortalama 70 ile 85 arasındaysa teşekkür belgesi; 85 ile 100 arasındaysa takdir belgesi alınır. Ayrıca takdir teşekkür belgesi alabilmek için Türkçe dersi en az 55, diğer dersler ise en 45 olmalıdır. İşte 8. sınıf takdir teşekkür hesaplama robotu:

E-Okul online 8. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama

2014 8. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama İşlemi İle İlgili Olarak Yorumlarınızı ve Sorularınızı aşağıdan anında yazabilirsiniz…

58 yorum

  1. öncelikle teog un babannesi kaşar :D zar zor olsada takdir almayı başardım hocalar sağolsun bütün hocalarımı seviyorum yüksek yüsek ve bol bol notunuzu kullandılar ama bu teog varya bu teog herşeyi götten fırtlmamış gibi yazmış notları dinden 80 aldım hocalarla kontrol ettim teog 65 yazmış neyse boşver yaaaa

  2. TEOG Sınavından önce 1 tane 4’üm vardı şimdi teşekkür alıyorum 77.? küsür puanla bunada şükür yaa çok yaşadım hiç bir şey alamamak duygusunu çok kötü bir durum ALLAH Herkezin gönlüne göre versin… :)

  3. Arkadaşlar meraba bşy sorucam teog sınavının sadece derslere göre puanımı öğrenebildim aceba tüm yerleştirme puanına nereden baktınız veya var mı :) ?

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.