Twitter Hesap Silme

Twitter hesabı nasıl Silinir nasıl kapatılır, sizlere Twitter hesap silme nasıl yapılır bilgi vereceğiz.

Twitter hesabınızı silmek istiyor fakat bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız bu yazı tam size göre. Twitter hesabı nasıl silinir hemen bir göz atalım.

twitter hesap silme

Adım Adım Hesap Silme Kılavuzu

Öncelikle silmek istediğiniz twitter hesabınıza kullanıcı adı ve şifrenizi girerek giriş yapın. Hesabınızı açtıktan sonra sağ üst köşede bulunan üzerinde dişler yer alan butona tıklayın. Buradan ayarla bölümüne girin. Ayarlar bölümüne giriş yapmanızın ardından sağ alt köşede “hesabımı devre dışı bırak” butonunu göreceksiniz. Bu butona tıklamanızın ardından karşınıza” Tamam, hesabımı devre dışı bırak” şeklinde bir yazı belirecek. Bu yazıya onay vererek twitter hesabınızı kapatma işlemini sonlandırabilirsiniz.

Twitter hesabınızı kapatırken hesabınızı bir daha geri alamayacağınızı bilmelisiniz. Eğer geçici olarak kapatmak istiyorsanız Twitter’da böyle bir imkanın olmadığını bilmelisiniz.  Sadece kullanıcı adı değiştirmek için silme işlemini gerçekleştiriyorsanız buna hiç gerek yok. Çünkü ayaralar bölümünden kullanıcı adınızı doğrudan değiştirebilirsiniz.

Twitter Hesap Silme Video Anlatım

Twitter Hesap Silme İle İlgili Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

 

7 yorum

  1. Merhaba ben eski Twiteer hesabımı silmek istiyorum,fakat girdiğim şifreyi kabul etmiyor veya ben yanlış hatırlıyorum.tekrar yeni bir hesap açtım aktif kullanıyorumŞifresini girmeden nasıl silebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.