Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Mart 2018

Twitter Hesabı Nasıl Açılır

Twitter hesabı nasıl açılır? Twitter kayıt işlemi. Twitter hesabı açmanın yolları? Twitter hesabı nasıl alınır? Twitter hesabı açmak için ne yapmalıyım? Twitter hesabı açmak için gerekenler yazımızda.

Sosyal paylaşım platformları artık hayatımızın hemen her gününü kaplar hale gelir. Facebook’un popülaritesinin artmasının ardından aynı yıllarda bir sosyal ağ daha kuruldu: Twitter. Twitter, Facebook’la yarış halinde ve facebook hesabı olan pek çok insan aynı zamanda bir Twitter hesabına da sahip. Böyle olunca iki platformda da günlük milyarlarca paylaşım yapılıyor. Sizin bir Twitter hesabınız yoksa ve açmayı bilmiyorsanız aşağıdaki adımları takip ederek bir hesap da siz açabilirsiniz.

Önce Twitter’ın sayfasına girin. Ad-Soyad veya e-posta bilgilerinizi, şifrenizi belirleyin ve Twitter’a Kaydol butonuna tıklayın. Çıkan yeni ekranda kullanıcı adını seçtikten sonra Twitter kayıt işleminiz tamamlanacaktır. Kullanıcı adı belirlerken sizi anlatan, isminize daha yakın veya direk isminizi içeren bir kullanıcı adı belirlemeye özen gösterin. Çünkü hesabınız sizin kimliğiniz gibi olacak ve insanlar sizi takip ederken sizi tanımaları, tanımakta zorluk çekmemeleri gerekiyor. Bu tavsiyelere göre hesap kullanıcı adını belirlemenizde fayda var.

Son olarak hesabınızı onaylamak için e-posta adresinize gelecek onay mesajına tıklayın ve böylece bir Twitter hesabı da siz açmış oluyorsunuz. Ayrıntılı bilgileri hesabınıza girdikten sonra öğrenebilirsiniz. Hayırlı olsun.

images-3

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. fahrettin979@gmail.com dedi ki:

  Merhaba

 2. bilen sari dedi ki:

  benim kisi açmıyor nasıl aça bilirim lütfen yardımcı olabilirmisiniz bana..

 3. vedat dedi ki:

  Twitter nasil aciliyo ya

 4. yildizhan dedi ki:

  tesekkurederim.benimgibiyaslibirinsanayenibirsayfaacti niz

 5. rüveyda dedi ki:

  çok güzel ama en güzelide gökhan özenle kerem bürsini takip etmektir.

 6. zekeriya dedi ki:

  yorum yorgun

 7. Bekir dedi ki:

  Ak parti. Patladı

  1. rüveyda dedi ki:

   evet ya:)

 8. Adınız ...bekir dedi ki:

  Ne olacak. Bu Türkiye’nin. Hali

Yorum Yaz

e okul