Web sitemize hoşgeldiniz, 21 Kasım 2017

TEOG Lise Taban Puanları 2017 2018 Yüzdelik Dilimi e Okul

TEOG lise tercihleri maratonu başladı. 2018 lise taban puanları ve okul yüzdelik dilimleri siz değerli öğrenciler için sayfamızda hazırlandı. Zorlu ortak sınavlar maratonunun ardından sıra geldi en önemli aşamaya o da tercih aşaması. TEOG yerleştirme puanınıza göre yapacağınız TEOG tercihleri sizin geleceğinizin şekillenmesinde birebir etkili olacak bu sebeple TEOG lise puanları 2017 verilerini dikkatle inceleyerek gerekirse mutlaka rehber öğretmenlerden yardım alın.

TEOG lise yüzdelik dilimleri de sizlere fikir verecektir. Aşağıda Fen liseleri taban puanları ile Anadolu liseleri puanı ve Anadolu İmam Hatip Liseleri taban puanları yüzdelik dilimleri tablosunu görebilirsiniz. İstediğiniz ile tıklayarak inceleyebilirsiniz. Yine aynı şekilde meslek liseleri taban puanları da her bir ilin için bütün olarak yer alıyor.

Teog Lise Taban Puanları 2017 2018

TEOG lise tercihi yapacak olan tüm adaylar aklınıza takılan her konuda aşağıdan soru ve yorumlarınızı hızlıca paylaşma olanağına sahipsiniz. Uzman eğitim kadromuz sizlere, yani sorularınıza yanıtlar vermeye çalışacaktır. Tüm Öğrencilerimize, yeni okul ve lise hayatlarında şimdiden başarılar diliyoruz. TEOG tercih süresince sizlere rehberlik etmeye devam edeceğiz.

TEOG Lise Taban Puanları Hakkında Yorum ve Sorularınızı Aşağıdan Hızlıca Yazıp Cevap Alabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. mustafa dedi ki:

  güzel tapan puanım tutuuyor

  oleyyy

 2. Morpaççk dedi ki:

  Ardacım o zaman burada ne aradığını sorabilir miyim
  Git sende profesör ol

  1. mustafa dedi ki:

   aynen sana katlıyom

 3. yeşim dedi ki:

  bencede:)

 4. Anonim dedi ki:

  Ama başlık yok

Yorum Yaz

günaydın mesajları e-okul cuma mesajları doğum günü mesajları