NTV Frekans

NTV Uydu Frekansı TürksatNTV Frekans Güncel 2017 Türksat 4A uydusu

Türkiye’nin ilk haber kanalı olan NTV, 1996 yılında Cavit Çağlar tarafından kurulmuş 1999 senesinde ise Doğuş Yayın Grubu tarafından alınmıştır. Habercilik alanında büyük başarı yakalayan kanal; güncel, spor, yaşam, spor, kültür-sanat gibi hemen hemen akla gelen her konuda haber yapmaktadır.

Sosyal sorumluluk bilinciyle yayın yapan NTV; gerek sağlık ve çevre ile ilgili yaptığı programlar gerekse Yeşil Ekran gibi projelerle birçok alanda başarılı kimliğini koruyarak öncü olmaya devam ediyor.

Kurulduğu günden bu yana 700’den fazla ödüle layık görülen NTV, pek çok yayın kuruluşu aracılığıyla Türkiye ve dünya gündemini yakından mercek altına alıyor. Kanal 23 Mart ‘013 tarihinden bu yana 16:9 geniş ekran yayın yapmaya başlamıştır.

Kanal Avrupa’daki Türkler için de 2004’ten bu yana yayın yapmaktadır. NTV Avrupa da Türkiye’de yayın yapan kanal ile birlikte 16:9 geniş ekran yayına geçmiştir.

NTV

NTV Türksat 4A Yeni Frekans Ayarları

STAR, NTV, CNBC-e, E2, NTV SPOR ve radyo yayınlarımızın yeni uydu değerleri; 
Uydu Adı : Türksat 4A
Lokasyon : 42 ⁰ Doğu
Alış Frekansı : 12.015 MHz
Polarizasyon : Yatay (H)
Sembol Hızı : 27.500 Ksym/s
FEC değeri : 5/6

Türksat 4A Tüm Kanalların Frekans Bilgileri Kanal Listesi İçin Tıklayınız

NTV Frekansı İle İlgili Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

 

 

4 Yorum Yapılmış “NTV Frekans

  1. Bence Kuralların Toplum Hayatındaki Önemi hiç yok, ödev olmasa yazmazdım. Çünkü hayat marjinal ve orjinal olanı kabul etmeyip toplum bu insanları dışlıyor herkes bir düzene alışmış görgüler kurallar var.

  2. Almanya’da Frekansların değiştiği günden bugüne daha halen NTV,STAR ve SHOW tv ‘yi izleyemiyoruz

  3. iyi yayinlar ben umman muscattayim bundan 3 gun once ntv yayininiz vardi suan ise yok. burda sadece turk kanallari hepsi cikmiyor sadece trt ve atv ve daha once kanalturk vardi burda frekanslar hepsi ayni tutmuyor yani turksat tanitim frekansina giriyorum cikmiyor nasil bir ulke ise burasi bilmiyor 6 senedir burdayim digiturk alamiyoruz cunku aylikla calisan isciler nasil alsin digiturk u yardimci olursaniz seviniriz iyi yayinlar

Bir Cevap Yazın

Top