Kanal D Frekans

Kanal D Uydu Frekansı Türksat, Kanal D Frekans Güncel 2017 Türksat 4A uydusu

Kanal D, Doğan Grubu’nun ulusal televizyon kanalıdır. Genellikle yayınladığı dizilerle ön plana çıkan kanal bu güne dek yayınladığı 84 yerli,13 yabancı dizi ile bu konuda birinciliği elinde tutan Show TV’den sonra ikinci sırada gelmektedir. 2009 yılından itibaren Türkiye’nin en çok izlenen kanalı olma özelliğine sahiptir. İlker Yasin kanalın Spor müdürlüğünü yapmaktadır.

Türkiye’de kurulan sekizinci özel kanaldır. Ülkemizde yüksek çözünürlüklü yayın yapan kanalların başında bulunan Kanal D bu özellik bakımından Türkiye’nin ilk televizyonu olmayı başarmıştır.

‘013 yılının Mayıs ayından beri Kanal D’de yayınlanan diziler engelsiz.kanald.com.tr adresinde görme engelliler ve işitme engelliler için sesli betimleniyor ve işaret dili anlatılıyor. Kanal D bu özelliği ile de Türkiye ‘de ilk olmayı başarmıştır.

Kanal, 1 Temmuz 2013 tarihinde 16:9 geniş ekran yayına geçmiştir. Kanal yaşam, sağlık, eğlence dizi kategorilerinde yayın yapmaktadır.

Kanal D Türksat 4A Yeni Frekans Ayarları

Kanal D

Dikkat !: Hemen Alttaki Linke Tıklayarak yeni frekansları görebilirsiniz. Bu Kanal Türksat 4A Uydusunda Yeni Frekansına Geçmiştir.

Türksat 4A Yeni Frekans Bilgileri Kanal Listesi İçin Tıklayınız

Kanal D Frekansı İle İlgili Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz.

10 Yorum Yapılmış “Kanal D Frekans

  1. Arkadaşlar bizim din ödevimiz bu Kutlu Doğum Haftası sloganları lazımdı çok beğendim ben.

  2. türksat 1b-1c-1a diye bişey yok hepsi türksat 3a ydı şimdi türksat 4a olcak sizin uydunuzda türksat 1c yazabiliriz demekki sizin uydunuz bundan 10 sene önce üretilmiş yani türksat 1c kullandığımız zaman o yüzden türkiyede yaşayan herkes verilen frekansları girerek türksar 42 uydusundaki kanlları bulabilir

  3. tv de ayar yaparken turksat1b ve turksat1c çıkıyor. bunlarla kanal bulunamaz mı? 1c ve 2a için yazılan değerleri girsem olur mu?

  4. kanald dahil olmak üzere bir çok kanal devre dışı.türksat3a ile tekrar aradım.bu sefer de kanal listesinde gözükmüyorlar,sadece Avrupa çıkıyor.frekanslarla ilgili bir durum var herhalde.yardımcı olacakmısınız,onuda bilmiyorum.

Bir Cevap Yazın

Top