Siz De Bir Yatırımcı Olduğunuzu Düşününüz. Yaşadığınız Çevrede Bir Yatırım Yapmak İsterseniz Hangi Alanı Seçersiniz? Neden?
Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Ağustos 2018

Siz De Bir Yatırımcı Olduğunuzu Düşününüz. Yaşadığınız Çevrede Bir Yatırım Yapmak İsterseniz Hangi Alanı Seçersiniz? Neden?

Bu yazımızda siz de bir yatırımcı olduğunuzu düşününüz yaşadığınız çevrede bir yatırım yapmak isterseniz hangi alanı seçersiniz neden kısaca olarak bilgi aktaracağız.

Yatırımcı olmak için girişimci olmak gerekir. Bunun için de piyasa analizlerini doğru yapmak gerekir. Yatırımcılar sürekli olarak piyasa analizi yaparlar. Piyasadaki değerlerin, spekülasyonlardan ve manipülasyonlardan etkilenip etkilenmemesini araştırırlar.

Bir yatırımcı olsaydım inşaat işine girerdim. Her yerde inşaat yapılıyor. Demek ki bu işte para var. İnşaat malzemelerinin temininde ve piyasa fiyatlarındaki durumunda araştırmaların yapılmasının ardından inşaat için gerekli mühendislik ve mimarlık işlerini gerçekleştirecek kişilerle ve ustalarla görüşür, belli bir konumdan yer edinir ve inşaat projelerini bu şekilde uygularız. İnşaat revaçta olan bir sektördür.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. şeker dedi ki:

    Ben bir yatırımcı olsam eğlence sektörüne atılır yaşadığım çevreye bir sinema açmak isterim. Çünkü bu bölgenin yakınlarında sinema yok ve gençler bu tarz aktiviteler için uzağa gidiyor.

Yorum Yaz