İş Hayatında Başarılarıyla Adından Söz Ettiren Kişilerin Başarılı Olmalarında Rol Oynayan Faktörler Sizce Nelerdir? Söyleyiniz.
Web sitemize hoşgeldiniz, 17 Ağustos 2018

İş Hayatında Başarılarıyla Adından Söz Ettiren Kişilerin Başarılı Olmalarında Rol Oynayan Faktörler Sizce Nelerdir? Söyleyiniz.

Bu yazımızda iş hayatında başarılarıyla adından söz ettiren kişilerin başarılı olmalarında rol oynayan faktörler sizce nelerdir söyleyiniz kısaca olarak bilgi aktaracağız.

İnsanların başarılı olmasında birçok etken söz konusudur. Çalışkan olan ve çabalayan insanlar başarılı olmaya daha yakın insanlardır. İş hayatında başarılı olan kişiler ise yönetici olarak aldıkları kararlarda başarıyı elde ederler. Yönetilenler ise çalışkanlıkları, doğrulukları, dürüstlükleri ve planlı hareket etmeleri sayesinde başarılı olurlar.

İş hayatında başarılı olan kişilerin adından söz edilmesinde etkili olan etkenler, planlı hareket etmek, disiplinli hareket etmek, disiplinli olmak, azimli olmak, sürekli olarak çalışmak ve çabalamak gibi durumlardır. İş hayatı çetrefillidir. İş hayatında riskler fazladır. İş hayatında kayıplar, kazançlardan daha yaralayıcı olabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. melis dedi ki:

    ödevim hemen bitti beğendim kısa özet olmuş süpersiniz. bu arada okulun en çalışkanı benim, tembellere kapak olsun :)

  2. alper dedi ki:

    İş hayatında başarılarıyla adından söz ettiren kişilerin başarılı olmalarında rol oynayan faktörlerin başında bence çok disiplinli ve çalışkan olmaları gelir. Bu özellikleri olan kişiler başarıyı elde ederler.

Yorum Yaz