Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Haziran 2018

Bilgisayar Uygulamalı Ekonomi Bölümü Taban Puanları Başarı Sıralaması 2018 2017

2017 Yılında Üniversite bölüm tercihi yapacak olan ve Bilgisayar Uygulamalı Ekonomi başarı sıralaması ile bu bölümü seçecek üniversite adayları için Bilgisayar Uygulamalı Ekonomi Taban ve Tavan puanları ile Bilgisayar Uygulamalı Ekonomi 2015 YGS LYS Yerleştirme Başarı sıralamasını sırasını bir araya getirdik … Bu puanlar 2017 Üniversitesi yerleştirme puanlarına göre elde edilmiş olup 2018 YGS ve LYS’ye girip tercih yapacaklar bu puanları göz önünde bulundurmalılar . 2017 2018 Bilgisayar Uygulamalı Ekonomi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması Şöyle :

 

Üniversite Adı Fak Y.O. Bölüm Puan Kon Taban Tavan
AZERBAYCAN
DEVLET İKTİSAT Ü. (BAKÜ-AZERBAYCAN)
Bilgisayar Uygulamalı
Ekonomi
TM-1 20 225,027 288,251

Bilgisayar Uygulamalı Ekonomi Bölümü Taban Puanları 2017 2018, Bilgisayar Uygulamalı Ekonomi Başarı Sırası 2017 2018, Bilgisayar Uygulamalı Ekonomi Bölümü Olan Üniversiteler, Bilgisayar Uygulamalı Ekonomi Puanı 2017, Bilgisayar Uygulamalı Ekonomi Puan Türü, Bilgisayar Uygulamalı Ekonomi Bölümü İçin Kaç Puan Gerekir, Bilgisayar Uygulamalı Ekonomi YGS LYS Taban ve Tavan Puanları 2017, Bilgisayar Uygulamalı Ekonomi Bölümü Hangi Üniversitelerde Var, Bilgisayar Uygulamalı Ekonomi Kontenjanları 2017 2018

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. Anonim dedi ki:

  Bilgisayar Uygulamı Ekonomi Bölümü ;
  Alan derslerı iktisat ,istatistik ,program yazılım(visual basic ,delphı..),bilgisayar(makine aksamalrı),işletmelerin idari yapıları,ekonometri ,matematik ve hukuk gibi derslerin verildiği aslında okurken zor iş bulurken daha zorlanacağınız bir bölüm.
  Bankalarda, kamu kurumlarında rahatlıkla denklik olduğu için çalışabilirsiniz.
  Tüm bunların dışında uluslar arası kuruluşlarda dil mevtumunu halletikten sonrada elbetteki başarı göstermeniz mümkün.
  Okuyan arkdaşlara başarılar dilerim.

 2. serap karataş dedi ki:

  Bilgisayar Uygulamalı
  Ekonomi bölümü mezunuyum YÖK Türkiyede hangi bölümlere denkliği var belirtmemiş ve biz okuyanlar mağduruz.

 3. İnsan dedi ki:

  Böyle bi r bölüm yok kimse inanmasın…

  1. serap karataş dedi ki:

   Azerbaycan Devlet İktisat Üniversitesi BİLGİSAYAR UYGULAMALI EKONOMİ BÖLÜMÜ google yaz görürsün .2010 yılı mezunuyum. YÖK ten burslu gittim okudum.

 4. FaTiH dedi ki:

  Ülkemizde bilgisayara bu kadar ravet varken en azından 1-2 ilimizde olması gereken bir bölüm .. Umarım dikkate alırlar bu bölümü ..

 5. FaTiH dedi ki:

  bu güzel bölümün Türkiye’de olmaması üzücü bi durum :/

Yorum Yaz