Web sitemize hoşgeldiniz, 18 Şubat 2018

Bilgisayar Bilimleri Bölümü Taban Puanları Başarı Sıralaması 2017 2018

2017 Yılında Üniversite bölüm tercihi yapacak olan ve Bilgisayar Bilimleri başarı sıralaması ile bu bölümü seçecek üniversite adayları için Bilgisayar Bilimleri Taban ve Tavan puanları ile Bilgisayar Bilimleri 2017 YGS LYS Yerleştirme Başarı sıralamasını sırasını bir araya getirdik … Bu puanlar 2017 Üniversitesi yerleştirme puanlarına göre elde edilmiş olup 2018 YGS ve LYS’ye girip tercih yapacaklar bu puanları göz önünde bulundurmalılar . 2017 2018 Bilgisayar Bilimleri Taban Puanları ve Başarı Sıralaması Şöyle :

Üniversite Adı Fakülte Adı Bölüm Adı Puan Türü Kont. Yerl. Taban Puan En Büyük Puan
Dokuz Eylül Üniversitesi (İzmir) Fen Fakültesi Bilgisayar Bilimleri MF-1 55 55 278,56084 366,57565

Bilgisayar Bilimleri Bölümü Taban Puanları 2017 2018, Bilgisayar Bilimleri Başarı Sırası 2017 2018, Bilgisayar Bilimleri Bölümü Olan Üniversiteler, Bilgisayar Bilimleri Puanı 2017, Bilgisayar Bilimleri Puan Türü, Bilgisayar Bilimleri Bölümü Hangi Üniversitelerde Var, Bilgisayar Bilimleri Kontenjanları 2017 2018

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. erol dedi ki:

  Zaten taminmamasi avantaj bir isi saha once yapiyorlarsa is isten gecmistir

 2. Misafir dedi ki:

  Sadece Dokuz Eylul’de oldugunu soylemissiniz fakat Sabanci Universitesi’nde de bu bolum mevcuttur ve hicte soylenilen gibi temel ders agirlikli degildir. Ders programi zaten sitelerinde mevcut, ilgilenen ogrencilerin ordan bakmasini tavsiye ederim.

 3. Muhammet dedi ki:

  Edebiyat ogrencisi olarak oncelikle bu videoyu izlemenizi, daha sonra Bilgisayar Bilimleri bolumunun yararli mi, yararsiz mi o zaman karar verin.

 4. melike dedi ki:

  Bu bölüm daha çok temel ders ağırlıklı matematik fizik gibi. bu bölüm yerine mühendislik tercih etmek daha mantıklı gelecek açısından. başarılar herkese

  1. barış dedi ki:

   Hangi üniversitede okuyorsunuz?

  2. barış dedi ki:

   Melike, başka sözlük sitelerine ve forum sitelerine farklı adlarla (SelenArslan vb.) aynı şeyi yazmışsın. Üstelik o sitelere de sırf bunu yazmak için üye olmuşsun. Amacın neydi çözemedim? Bölümü kötülemeye mi çalışıyorsun? Hiç fizik dersi görmüyoruz bile, fizik ağırlıklı olduğumuzu nereden uyduruyorsun?

 5. orhan dedi ki:

  malasef turkiye sartlarinda taninmayan bir meslek

Yorum Yaz