Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Ekim 2021

Yönetim ve Organizasyon Bölümü Nedir Tanıtımı

 

Üniversite sınavlarına hazırlanan ve Yönetim ve Organizasyon bölümünü seçmeyi düşünen adaylara bu meslek hakkında bilgileri, puanlarını ve mesleğin geleceği hakkında bilgileri derledik. İşte Yönetim ve Organizasyon Bölümü –  Mesleği hakkında bilgiler :

Yönetim ve Organizasyon Bölümü Tanıtımı:

Açıköğretim fakültesine bağlı olarak 4 yıl eğitim verilen bu bölümde, işletmelerde yöneticilik yapacak elemanlar yetiştirilir.

Yönetim ve Organizasyon Nedir, Yönetim ve Organizasyon Ne İş Yapar, Yönetim ve Organizasyon Maaşları, Yönetim ve Organizasyon İş İmkanları, Yönetim ve Organizasyon İş Çalışma Alanları, Yönetim ve Organizasyon Mesleği Hakkında Bilgiler, Yönetim ve Organizasyon Bölümünün Geleceği, Yönetim ve Organizasyon Bölümünü Seçecek Olanlarda Nasıl Özellikler Olmalı, Yönetim ve Organizasyon Bölümü Tercih Edilir mi, Yönetim ve Organizasyon Tanıtımı, Yönetim ve Organizasyon Kazanç Durumu ve İş Olanakları, Meslek Rehberi, Yönetim ve Organizasyon Mezunları Ne İş Yaparlar , Yönetim ve Organizasyon Mezun Olduktan Sonra İş İmkanı Nerede Çalışırlar, Yönetim ve Organizasyon İş Bulma Durumu

> Yönetim ve Organizasyon Bölümü Hakkında Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Anında Yazabilirsiniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Ayşe dedi ki:

    Merhaba ben yönetim ve organizasyon okumak istiyorum . Ama ben lise sonum üniversite için kaç binde olduğunu bulamıyorum .

  2. büşra dedi ki:

    merhaba bana yönetim ve organizasyon bölümü ile ilgili detaylı bilgi verebilir misiniz?

  3. munewer dedi ki:

    meraba benlise 3 ögrencisi olarak meslek secimimi yönetim ve organizasyon bölümnde dewam ettirmak istyrm aynı zamanda büroyönetimi okuyrm sormak istedigim bu bölüm ile ilgili hangi üniversiteye gitmem daha iyi olur… teşekkür ederim

Yorum Yaz