Web sitemize hoşgeldiniz, 24 Ekim 2021

Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü Nedir Tanıtımı

 

Üniversite sınavlarına hazırlanan ve Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünü seçmeyi düşünen adaylara bu meslek hakkında bilgileri, puanlarını ve mesleğin geleceği hakkında bilgileri derledik. İşte Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü –  Mesleği hakkında bilgiler :

Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü Tanıtımı:

Devlet kurumları, sosyal güvenlik kurumları ve özel sektöre ait kuruluşlarda, Planlama, düzenleme ve geliştirme ile sosyal verileri düzenleme ve geliştirme ile sosyal verileri düzenleme ve yürütülmesini sağlayacak elemanlar yetiştirilir.

Yönetim Bilişim Sistemleri Nedir, Yönetim Bilişim Sistemleri Ne İş Yapar, Yönetim Bilişim Sistemleri Maaşları, Yönetim Bilişim Sistemleri İş İmkanları, Yönetim Bilişim Sistemleri İş Çalışma Alanları, Yönetim Bilişim Sistemleri Mesleği Hakkında Bilgiler, Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümünün Geleceği, Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümünü Seçecek Olanlarda Nasıl Özellikler Olmalı, Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü Tercih Edilir mi, Yönetim Bilişim Sistemleri Tanıtımı, Yönetim Bilişim Sistemleri Kazanç Durumu ve İş Olanakları, Meslek Rehberi, Yönetim Bilişim Sistemleri Mezunları Ne İş Yaparlar , Yönetim Bilişim Sistemleri Mezun Olduktan Sonra İş İmkanı Nerede Çalışırlar, Yönetim Bilişim Sistemleri İş Bulma Durumu

> Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü Hakkında Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Anında Yazabilirsiniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

 1. ybs dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar,
  Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü hakkında detaylı bilgi almak için adresini ziyaret edebilirsiniz..

 2. yasemin dedi ki:

  bi bayan olarak bu bölümü tercih edicem sizce nasıl

  1. anıl dedi ki:

   bence işin kadını erkeği yok.kendine güveniyorsan severek yapabılecegım dıyorsan yaparsın yoksa darboğaz olursun kalkamasın altından

 3. uveys dedi ki:

  merhaba yönetim bilişim sistemleri 657 devlet personel
  kanunda teknik hizmetler sınıfında mı geçiyor. teşekkür ederim değerli yorumlarınız için

 4. mert dedi ki:

  Türkiye’de sadece bazı vakıf üniversiteleri ve boğaziçi üniversitesinde iyi imkanlarla bu bölümü okuyabilirsiniz. Daha çok bilgisayarla alakalı bir meslek olsa da mezun olduktan sonra kurumlar yönetici olarak iş bulabiliyorsunuz. Tabi kurumlar yönetici ararken direk alanında uzman kişileri arıyor. Yani boğaziçi ve o bir kaç vakıf üniversitesi dışında bir ünide okursanız işsiz kalmanız muhtemeldir.

 5. Serkan Akyüz dedi ki:

  İş imkanı yok. İyi dereceyle mezun olmama rağmen işsizim.

  1. baran dedi ki:

   hangi üniversiteden mezunsun da iş bulamıyorsun ? Bu meslek daha çok yeni ve tüm dünyada aranıyor . İşsiz kalıyorsan sorun sendedir ..

 6. AHMET dedi ki:

  Bu bölümün iş olanakları nasıl.hani mezun olunca boşta kalma gibi bir durum varmı

  1. yasemin dedi ki:

   bu bölumu tercih ediyimmi hazırlıkda ing mi var

Yorum Yaz