Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781
Ummadık Taş Baş Yarar Kompozisyon - Eğitim Platformu
Web sitemize hoşgeldiniz, 09 Ağustos 2022

Ummadık Taş Baş Yarar Kompozisyon

Dilimizde birçok atasözü bulunmaktadır. Bu atasözleri genellikle mecaz anlamda dile getirilmişlerdir. Bunlardan bir tanesi olan ummadık taş baş yarar atasözünün anlamı da anlam bakımından mecazlaşmıştır. Bu sayfamızda ummadık taş baş yarar sözü ile ilgili kompozisyon çalışmamızı paylaşacağız.

Her insanın bir mizacı, doğuştan getirdiği birtakım özellikleri bulunmaktadır. Bazı insanlar tüm özelliklerini dışa vururken bazı insanlar da kapalı bir kutu gibidir ve ne zaman ne yapacakları önceden tahmin edilemez.

Kimi insanlar oldukça sesiz ve kabiliyetsiz görünse de aslında onların içlerinde sakladıkları büyük meziyetleri olabilir. Zaman zaman sesiz kişiler hakkında bundan bir şey olmaz, bu işi başaramaz gibi düşüncelere kapıldığımız olabilir. Ancak bu tarz düşünceler o insanı azimlendirerek ve hırslanmasını sağlayarak çok başarılı olmasını sağlayabilir.

Sesiz insanların içinde ne barındırdığını bilmek mümkün değildir. Bu nedenle hiç kimseyi küçük görmemek ve başarı yolunda herkese bir şans vermek gerekmektedir. Unutmamak gerekir ki her insanın içinde bir aslan yatabilir.

Ummadık Taş Baş Yarar Ne Demektir Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ders/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2781