Web sitemize hoşgeldiniz, 12 Nisan 2021

Twitter Neden Açılmıyor

Twitter Neden Açılmıyor 2017

Twitter Neden Açılmıyor Mart 2014 Sebebi, muhtemel sorunlar…. Gerek bilgisayar başından gerekse iOS ve android uyumlu akıllı telefonlardan kolaylıkla erişim sağlanabilen Twitter şüphesiz en çok kullanılan sosyal medya ağlarından biri.Ancak Twitter kullanımında sorunlar da meydana gelmiyor değil.

Kullanıcılar zaman zaman siteye ve telefonlarındaki uygulamaya girerken sorunlar yaşamakta.Sitenin açılmaması ile ilgili sorunların güncelleme ve bakım gibi nedenlerden dolayı yaşanması mümkün.Yani sizden kaynaklı bir sorun yaşanmamakta.Bakım çalışmalarının bitmesi için bir süre bekledikten sonra tekrar giriş yapmayı denemenizde fayda var.

twitter neden açılmıyor

Twitter Sayfası Açılmıyor mu ? Şikayetlerinizi ve Yorumlarınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz. Çözüm Önerileri Gelecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. mahmut demirkollu dedi ki:

    yasaklansa da açık kapı bulur yine kullanırlar.Twitterin kapanmasından kimler rahatsız oluyor?.geziciler apocular bilumum hain oluy yakan yıkan ve bu amaçla çeteleşen bölücüler rahatsız.Bu hainler çakalllar gibi birleşmeye toplanmaya millete vatana devlete zarar vermek için twittırı kullanıyorlardı.Ayrıca üst yöneticilere saygısızlık edip havlıyorlardı..Edep haya bilymeyene bu ceza çok az..

  2. erol dedi ki:

    yaklaşık bir haftadır twitter hesabıma giremiyorum şifre kısmında hata veriyo bu durumun güncelleme ile ilgili olduğunu düşünüyorum ve sorunun en kısa zamanda düzeltilmesini istiyorum şimdiden teşekkürler

Yorum Yaz