Web sitemize hoşgeldiniz, 20 Ekim 2021

Turizm Bilgisayar Teknolojisi Bölümü Nedir Tanıtımı

 

Üniversite sınavlarına hazırlanan ve Turizm Bilgisayar Teknolojisi bölümünü seçmeyi düşünen adaylara bu meslek hakkında bilgileri, puanlarını ve mesleğin geleceği hakkında bilgileri derledik. İşte Turizm Bilgisayar Teknolojisi Bölümü –  Mesleği hakkında bilgiler :

Turizm Bilgisayar Teknolojisi Bölümü Tanıtımı:

Bu bölüm 2000 ÖSS’den itibaren sayısal puan türüyle öğrenci almaktadır. Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik işletmeciliği Yüksekokulu bünyesinde yer alan bu bölümde daha çok uygulama ağırlıklı derslerle,turizm kuruluşlarının gereksinim duyduğu nitelikli elemanların yetiştirilmesi hedeflenmektedir. Bilgisayar teknolojisinin turizm alanına yönelik uygulamalı dersleri programda yer almaktadır. Turizmde bilgisayar teknolojisi bölümünde, uygulamalı bilgisayar derslerinin yanı sıra, işletme matematiği, büro makineleri, büro otomasyonu, işletme bilgisayar kullanımı gibi dersler okutulmakla, İngilizce’nin ve bilgisayar kullanımının geliştirilmesine önem verilmektedir.

Turizm Bilgisayar Teknolojisi Nedir, Turizm Bilgisayar Teknolojisi Ne İş Yapar, Turizm Bilgisayar Teknolojisi Maaşları, Turizm Bilgisayar Teknolojisi İş İmkanları, Turizm Bilgisayar Teknolojisi İş Çalışma Alanları, Turizm Bilgisayar Teknolojisi Mesleği Hakkında Bilgiler, Turizm Bilgisayar Teknolojisi Bölümünün Geleceği, Turizm Bilgisayar Teknolojisi Bölümünü Seçecek Olanlarda Nasıl Özellikler Olmalı, Turizm Bilgisayar Teknolojisi Bölümü Tercih Edilir mi, Turizm Bilgisayar Teknolojisi Tanıtımı, Turizm Bilgisayar Teknolojisi Kazanç Durumu ve İş Olanakları, Meslek Rehberi, Turizm Bilgisayar Teknolojisi Mezunları Ne İş Yaparlar , Turizm Bilgisayar Teknolojisi Mezun Olduktan Sonra İş İmkanı Nerede Çalışırlar, Turizm Bilgisayar Teknolojisi İş Bulma Durumu

> Turizm Bilgisayar Teknolojisi Bölümü Hakkında Sorularınızı ve Yorumlarınızı Aşağıdan Anında Yazabilirsiniz

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. enbiya saruğ dedi ki:

    turizm bilgisayar teknoloji mmaşları ne kadar

Yorum Yaz