Sosyal Bilgiler Dersi Performans Proje Ödev Kapakları

2011 – 2012 Eğitim Öğretim yılı için öğrencilerimize her ders için özenle hazırlanmış ödev kapaklarını yayınlıyoruz. Bu sayfada Sosyal Bilgiler ödev kapaklarını indirebilirsiniz. Sosyal Bilgiler dersi için hazırlanmış olan birbirinden güzel çeşitli örnek ödev kapaklarını aşağıdaki süre sayımının sonunda beliren linke tıklayarak indirin. İndirdiğiniz ödev kapaklarından dilediğinizi kullanabilirsiniz ..

 

Sosyal Bilgiler Dersi Ödev Kapakları

 

          
Aşağıdaki Sürenin Sona Ermesinden Sonra Tıklayın İndirin

Sosyal Bilgiler Örnek Ödev Kapağı , Sosyal Bilgiler Dersi İçin Performans Görevi Ödev Kapağı , 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Sınıf Sosyal Bilgiler Ödev Kapakları İndir , Proje Görevi Sosyal Bilgiler Ödev Kapağı , Ödev Kapakları Sayfası Örneği İndir Word 2017 2018 , Proje Performans Ödev Kapağı Örneği Şablonu

24 yorum

  1. Ben Vehbi Ko ğrencievi’nde 5. yedeğim. 2 kişilik odaya başvurmuştum ama tek kişilil odada boş yer olması durumunda tek kişiliğe kayıt yaptırabilir miyim?Yedek araylada sıra gelmesi durumunda aranarak bildirileceği s ylenmiş, peki yedeklerin kayıt s relerinin son tarihi nedir?Sanırım şimdiden belgeleri hazır bulundursam iyi olur.

Hemen Yorum Yaz

Adını veya rumuzunu yazabilirsin.